• Головна
  • Де використовуються дизель генератори 50 кВт?
Новини компаній
09:22, 25 грудня 2022 р.

Де використовуються дизель генератори 50 кВт?

Новини компаній

Оптимальні за потужністю, достатні для автономної роботи і енергозабезпечення комплексу об’єктів. Саме такими є генератори на 50кВт. Такої потужності вистачить, щоб дати енергію лікарні чи промисловому об’єкту. Головне – правильно розрахувати потужність, під’єднати надійно систему комунікацій та розрахувати час експлуатації.

Трифазні, з різною швидкістю обертання ротора дизель генератори 50 кВт можна придбати на сторінці https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/50-kvt/dizelnyj/. Тут представлені актуальні версії генеруючого обладнання потужністю саме із розрахунку пікового навантаження 50 кВт.

Де використовуються дизель генератори 50 кВт?, фото-1

Все обладнання є сертифікованим, має високий рівень автоматизацій роботи, надійності та безпечності під час тривалої експлуатації. Важливо відзначити, що дизельні генератори мають менший рівень зносу та є потенційно простішими у використанні та налаштуванні, обслуговуванні і за потреби – ремонту.

На сайті компанії powersol.com.ua є також у асортименті генеруюче обладнання на 25 кВт, 100 кВт і інші номінальні показники потужності.

Для чого використовують генератори потужністю 50 кВт

В більшості випадків енергію дизельної станції використовують на забезпечення інфраструктурних завдань:

  • роботу водопровідних насосів та свердловин;
  • освітлення;
  • систем підтримки зв’язку, інтернет-комунікацій;
  • сигналізації та спостереження;
  • резервного живлення об’єктів критичної інфраструктури – медпункт, пожежна чи рятувальна станція та інше.

Дачні об’єкти також можуть мати резервне джерело за допомогою таких генераторів. Воно стане незалежним від однієї гілки електропостачання. Це є важливим для якісного забезпечення енергією, особливо у зимовий час та віддаленого заселеного житла. Дачні кооперативи можна заживити, в залежності від споживання та обсягів, за допомогою такого генератора від 30 до 100%.

Кафе, офіс, виробництво

Ще один напрямок застосування генераторів такої потужності – невеликі приватні комерційні підприємства, що мають потребу у резервуванні живлення для постійного обслуговування клієнтів. Або для підтримки поточних енергетичних потреб на виробництві.

Для кафе чи ресторану, виробництва продуктів харчування важливо зберегти цикл роботи, не допустити простою у потрібний момент. Саме тому генеруючі потужності врятують роботу таких закладів і допоможуть надати необхідну енергію для випічки хліба, приготування страв, обслуговування клієнтів.

Те саме стосується малих і середніх за потужністю промислових об’єктів, для живлення яких цілком достатньо 50 кВт енергетичної потужності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: в Українці на Київщині відкрили сучасне укриття, розраховане на понад 600 осіб
Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій
Маєте власний бізнес, але він не розвивається, або розвивається повільніше, ніж вам хочеться? Реєструйтеся на п'ятиденний тренінг "Розпочни та розвивай свій бізнес"
Руслан Кравченко просить мешканців Київщини під час негоди не виїжджати без нагальної потреби та подбати про літніх людей
Оголошення
live comments feed...