• Головна
  • У Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося театралізоване дійство про зимові календарні свята українців
12:00, 25 грудня 2022 р.

У Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося театралізоване дійство про зимові календарні свята українців

22 грудня 2022 року  у Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося  театралізоване дійство «Зимові свята шануємо, знаємо, традиції свого народу пам’ятаємо!» , яке відобразило найбільш яскраві, колоритні, цікаві своєю самобутністю зимові календарні свята українців: свято Катерини, Андрія, Різдво, Меланки. Під час театралізованого дійства, у виконанні співробітників музею, прозвучали традиційні дівочі гадання, жартівливі побутові сценки,  старовинні та сучасні українські пісні. 

Дата проведення дійства обрана не випадково. 22 грудня – це день зимового сонцестояння, починається поступове збільшення світлового дня. Для України, яку щодня окупанти намагаються занурити у темряву, це глибоко символічно – віра в те, що за найтемнішою ніччю приходить світлий день, додає стійкості та незламності.

На цьому наголошувала у своєму вітальному слові і начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк, яка була запрошена на дійство.

- Це наші гарні традиції. І їх потрібно підтримувати. Вважаю, що вони є отією основою, на якій ми тримаємося, отим джерелом, яке надихає творити, отією ниточкою, що зв’язує минулі і майбутні покоління. Користуючись нагодою, щиро дякую всім працівникам музею за збереження народних традицій. Ви – справжній храм культури, тож оберігайте і примножуйте ті надбання, які ми маємо, - наголосила керівник району.

Серед почесних гостей також були присутні Юлія Ковальська – Начальник управління культури і туризму Білоцерківської міської ради, Віталій Саражинський – директор Будинку Органної та Камерної музики, Любов Михайлюк – завідувачка виставковою залою бібліотеки №8 та всі охочі.

На завершення зі словами привітань та заключним словом виступила заслужений працівник культури України, кандидат історичних наук, директорка Білоцерківського краєзнавчого музею  Людмила Діденко. 

У той час, коли Збройні Сили України боронять наш спокій та відтісняють ворога, відстоюють нашу свободу, захищаючи кордони нашої держави,ми виконує свою надважливу місію. Наш фронт – це зберігати, розвивати та відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

— Написали у себе на сторінці у фейсбук Білоцерківський краєзнавчий музей

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

H3oOSQsmdkSkD-y93WeWvHAyDuZrKkxtfl5XOtUBZMlDCPfRXnOgSdr3xxbH9fDsgMI4phwnOa4CIM0_H52lSGPe8IeDJAT03-g3ohQZdWClq03xyQTRUTgJJenK5HU2IisW2WVDGRbu7ozGjwdzQ-7Vi3k4jjHyFpvQyiHc5vd2gYwRjIeoY1LeUEd0

ACmdjQ6NOU__uR0UdznAsSv_D2f-MknGfvkh3UD0U_nXtdqYnUlPZvFqMUpKQ_DxKJk92_3D5sSr852oDyYvXspi5kj05IIXdsPmSnsjT0bL-5WqXprXkzjJbtuVHZllHMQf_BMDYmaj_F-UZ-bGOurlHsM9XiB6kR22n6dCe8KynLZRxKxGzm9akiLv

qwDiVjBSZkfJKJmyKGTgIUZWjyyU2S7tqw5PYpcP_oiaHDIlj8OeBhAZj3RHZV6WF1Sl2b07xFmfzQPJphc1m8C7oOiqEexY2H2bgA4xyend_8ohhpWFxH17-7BdjSCj_A6LVkNZgG03P34F-Vfv7u0zyppt30XnG2D49o2ScGDfSjwBkpVtRFmn7ETT

IvjQH-3Jk618B420hL0VSsoyuMiCQR4IuMwmiY86A1jEdUS6KzZw9T5-UOvJtC2fYfw8gm0c3H3KcmQcY2hmVsHr7WFHRpthfXSWfcPwrmVsXJI1kGRMWVqC8HKnTSQxciGOOwqPECNhQQZ34oDcEkMf8m_8moFT3bx4tazcb3YmIUeUzz2Hz7JcUVO9

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #краєзнавчий музей #свято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...