
11:51, 28 грудня 2022 р.
ГО «Місто-сад» пропонує насіння усім охочим, щоб українці, постраждалі від війни, виростили більше врожаю

Ідея в тому, щоб дати усім охочим якісне насіння базових культур: зелень, кабачки, горошок, огірки. Для того, щоб його отримати, треба зайти на сайт і натиснути «Отримати насіння», невдовзі його надішлють.
«Місто-сад» – це громадська організація, яка займається створенням публічних просторів, парків, скверів із залученням місцевих мешканців, бізнесів і влади.
———
Слідкуйте за нами у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
Оголошення
00:02, 14 червня
4
10:19, 9 червня
14:51, 9 червня
10:11, 18 червня