• Головна
  • Олексій Кулеба здійснив робочу поїздку до Білоцерківського району та перевірив роботу Пунктів Незламності
12:57, 12 січня 2023 р.

Олексій Кулеба здійснив робочу поїздку до Білоцерківського району та перевірив роботу Пунктів Незламності

Олексій Кулеба здійснив робочу поїздку до Білоцерківського району та перевірив роботу Пунктів Незламності, фото-1

Під час візиту 12 січня на Білоцерківщину очільник Київської ОВА перевірив роботу Пунктів Незламності в громадах району та провів робочу нараду з керівництвом Білоцерківської районної військової адміністрації, районної ради та головами громад.

На нараді присутні розглянули такі питання: стан оборони району та територіальних громад, готовність до використання захисних споруд цивільного захисту, робота Пунктів Незламності в кожній із громад району та діяльність бізнесу в умовах енергетичної кризи.

«Київська область постійно залишається під загрозою ракетних обстрілів та атак шахедами. Тому ми з вами повинні бути готовими до будь-яких можливих сценаріїв. Ми несемо відповідальність за наших людей і маємо розуміти, що в жодному вирішенні питання не може бути формального підходу до ситуації. За кожною вашою дією стоїть доля та життя людей», — підкреслив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Особливу увагу під час наради приділили роботі Пунктів Незламності. Наразі в Білоцерківському районі розгорнуто 60 таких Пунктів. Вони розташовані в будинках культури, будівлях органів місцевої влади, закладах освіти.

Пункти Незламності забезпечені необхідними засобами для належного функціонування. Це генератори, альтернативне опалення, освітлення, зв’язок, продуктові набори, медичні та гігієнічні засоби, ковдри та інше.

«Пункти Незламності вже зараз мають стати для громадян місцем, де комфортно і тепло. Де можна зігрітися, зарядити телефони, випити кави або чаю, скористатися Інтернетом, зателефонувати рідним та близьким. І вони справді мають працювати та розширювати свою мережу. Тобто кожний Пункт Незламності повинен стати осередком допомоги для людей», — підкреслив Олексій Кулеба.

Окрему увагу приділили ситуації з електропостачанням. Як було підкреслено на нараді, ситуація з електроенергією на Київщині залишається складною. Наразі в області діють стабілізаційні відключення. Щоб забезпечити баланс в енергосистемі, НЕК Укренерго вводить ліміти споживання на Київщині. Забезпечення лікарень та іншої критичної інфраструктури теплом, водою та електроенергією має бути пріоритетним для громад.

За підсумками наради кожна з громад району отримала відповідні доручення до реалізації.

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

Fw6nCCnuySVUaymi23VMxbrL-7rz_B_QocFq0yyATzxBEqYRRgyiIh7grHso7OBNtFcy2w1A0pTdh-uPSsZn9kM1Kh8VmNkzgk7XtDutxVQWDCi-ulnz5TIwFq-eJTTDDG1w4Fz42xf23dGImV2pZ3dl0ZfVdhh5wjM5lweHmObqS5l4rHH-gxhqfmk0

lJSumYIb4ImQQ3WUpduIlzsWs4_nst7eg8bGFuE2xFbXXhvld4JQNY1tSm6IoxrdrQwi6RR1cAIiwSGEo_9yp1HeeOf9VeOxRVn4WAJbFDp7OwBgXA1G4dkterSFTpFH8Bt5qXjE81KgmShxUbfAV884Y5ln_hWmIJ1-duWCmebRi-hRsA1EldH6zOUs

22fbWfcLwka7Z6cmRMYKvyZV5WkcoB1wFe06e_ldT4HaAbtiyxlVufGtnJS3giz-Q4-JBJ8Rr7QTdC9OgSp6YlvRajfI2yjq0D8MmKYdnKvN3AavmuH5KlgSnve9lD7a02ON-gl83auwZcuoPOvQymdp2MxmAiVfCCPXFV1T4AEqwNTCPePYtZJ0M9oo

YwFRaYiivCOyNLFEkm-x6fJtjNWv9LK_XHqeDNRxRzdMDncYKnp8T5Z9SJJXnIqur2nKLHwFI4fED4dakg1uBb-cvQ-kN7szSP5EcNW8cEXtTjUBMjjBMrlH8ccS_Lg8bebNemZIkgrlp8YkvpB6PxnvAGp8Ddnx4A_taHAvBT_tit1ud844cNpJrPi9

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #пункти незламності #Олексій Кулеба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...