
13:06, 15 січня 2023 р.
Правоохоронці Київщини розслідують вбивство жінки в Білій Церкві
Ввечері, 13 січня, до поліції повідомили про виявлення тіла по вулиці Михайла Вербицького.
Співробітники Білоцерківського управління поліції Київщини, які виїхали на місце події встановили особу загиблої — це була 51-річна місцева мешканка, тіло якої знаходилось поряд з її будинком.
Поліцейські під час огляду тіла виявили проникаюче вогнепальне поранення.
Наразі правоохоронці проводять слідчі дії та оперативні заходи для з’ясування усіх обставин скоєння даного злочину.
———
Слідкуйте за нами у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
12:19, 19 червня
