• Головна
  • Шини для вантажних авто і автобусів з Китаю: в чому різниця із американськими та європейськими брендами
Новини компаній
11:00, 23 січня 2023 р.

Шини для вантажних авто і автобусів з Китаю: в чому різниця із американськими та європейськими брендами

Новини компаній

Китай, який активно розвиває власну автомобільну промисловість, все більше виготовляє власних автомобільних шин. Нас цікавлять шини, що можуть застосовуватись для вантажівок, автобусів та спеціального транспорту.

Одразу зазначимо, що принципової різниці у тому, де виготовлена вантажна гума – на американському підприємстві, в китайському заводі чи європейському концерні, немає. Принципова відмінність полягає не у географії виробника, а використаних під час виробництва технологіях.

Шини для вантажних авто і автобусів з Китаю: в чому різниця із американськими та європейськими брендами, фото-1

Чимало якісних шин для вантажівок з Китаю, що пропонує інтернет-маркет Tir-Shina.com.ua не поступаються у якості євровиробникам чи брендам з США. Але в чому тоді є відмінності між конкретними брендами? Деталізувати всі особливості брендів не варто, оскільки більшість з них є потужним «середнім» сегментом на ринку. Але певні спільні особливості все ж існують.

Оптимальна ціна

Саме так – китайські шини значно дешевші американських чи євровиробників. І це не тільки внаслідок гіршої/кращої якості виготовлення, а через домінування конкурентів, тобто реалізації товарів у збиток, але для завоювання ринку. Тому різниця між якісними характеристиками не суттєва. А в деяких випадках вона взагалі непомітна, адже ці вироби іноді виготовляються на одних і тих самих заводах, але під різними брендами.

Використання інновацій

Китайські виробники досягли чималих успіхів у створенні нових технологій та придбанні патентів на використання розробок із США чи країн Європи. Тому модельний ряд та пропозиції брендів із Китаю наразі мають значне розмаїття, а властивості нагадують євробренди та американські шини.

Існують і власні, хоча із різним рівнем якості, розробки китайських виробничників. Водночас часи «копіювання» минули і китайська гума для вантажівок фактично є прямими відповідником достатньо якісних розробок інших виробників шин.

Кліматичні особливості

Варто не забувати, що Китай достатньо велика за розмірами країна і там є як місця із тропічним кліматом, так і з кліматом, який схожий на помірні широти. Це до речі приблизно та сама кліматична градація, що є у нас, якщо враховувати чорноморське узбережжя і північні регіони України. Саме тому більшість моделей ідеально підходять для застосування на українських дорогах.

Різниця між ціновими діапазонами та якісними характеристиками

Більшість брендів із Китаю мають ті самі властивості як і американські та європейські бренди. Якщо товар дешевий – не варто чекати особливої міцності, зносостійкості та керованості. Навпаки, дорогі вироби китайських брендів не поступаються кращим зразкам шин для вантажівок щодо застосування у різну погоду та в складних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...