
11:13, 20 січня 2023 р.
В Білій Церкві пройшло свято Богоявлення (Водохреща) (фото)
19 січня відбулося освячення води. Незважаючи на тривоги та труднощі, біля Спасо-Преображенського собору зібралося чимало людей, серед яких були і бійці славетної 72-ї бригади.
Поліцейських забезпечували правопорядок навколо водойм і у місцях богослужінь. На місцях були присутні також лікарі.
———
Слідкуйте за нами у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
