Тримаємо гаджети зарядженими: огляд, особливості та використання зарядної станції Anker 521 PowerHouse
Серед корисних можливостей, які надає Anker 521, - оптоволоконний інтернет і зручний доступ до нього через Wi-Fi роутер, а також від 6 до 9 годин роботи (при різних конфігураціях підключеного обладнання). Фактично, коли електромережа працює за графіком, це можливість повноцінно і комфортно пропрацювати один день без електрики і майже непомітно пережити години без світла. Гаджет задовольняє найнеобхідніші потреби.
Упаковка і вміст Anker 521 PowerHouse.
Зарядна станція упакована в коробку з міцного картону, яка проклеєна і має логотип компанії. Ви можете побачити на фото, як виглядає станція та її інформаційний дисплей, не відкриваючи коробку. На упаковці є багато корисної інформації.
Зовнішній вигляд станції та дисплей, на якому відображається відсоток заряду, підключення пристроїв, режими роботи та індикація порушення температурного режиму, знаходяться на передній панелі. На ньому відображається залишковий час роботи або заряджання станції, а також кількість енергії, що використовується або виробляється.
На цій стороні відображається пікова потужність, запас заряду акумулятора і тип розетки (є три варіанти, залежно від регіону). Тут можна дізнатися, що станція може одночасно заряджати 5 пристроїв, а MacBook Air - 4 рази.
Anker 521 повністю заряджається за 4,1 години від мережі, стільки ж від автомобільної мережі або сонячної батареї, 4,3 години від USB-C і 2,5 години при одночасному заряджанні від мережі та USB-C (час зарядки від мережі та USB-C становить 2,5 години).
Потужність кожного виходу вказана на тій же стороні: 200 Вт для розетки змінного струму, 120 Вт для автомобільного роз'єму, 60 Вт для USB Type C і 18 Вт для двох роз'ємів USB-A разом узятих.
Удосконалені системи управління акумулятором і відведення тепла Anker 521 описані на бокових сторонах коробки, а також вказано кількість разів і тривалість заряджання різних пристроїв на станції.
Мережевий блок живлення, автомобільний шнур живлення та інструкція кількома мовами доповнюють мізерну комплектацію, до якої входить і сама зарядна станція. Незважаючи на те, що інструкція досить неінформативна, вона містить перелік функцій станції.
Я б віддав перевагу більшій/швидшій потужності, тим більше, що такий режим є, але тільки з Type C. Блок живлення, що йде в комплекті зі станцією, заряджає станцію потужністю 60 Вт (згідно з дисплеєм, на корпусі вказано 65 Вт), що досить мало для такого пристрою.
На задній панелі пристрою є унікальний круглий вхід, який підключається до джерела живлення, яким може бути як автомобіль, так і сонячна батарея. Корпус/штекер має дуже незручну конструкцію і підійде не до всіх подовжувачів.
Особливості Anker 521 PowerHouse.
Інформаційний дисплей.
Дисплей станції відображає необхідний і достатній мінімум інформації. Крім заряду акумулятора в графічному і відсотковому вигляді, він показує вихідну і споживану потужність, приблизний час зарядки або розрядки, підключені входи і виходи. Дисплей загоряється на декілька секунд після увімкнення спеціальною кнопкою або при підключенні/відключенні пристроїв до роз'ємів.
За допомогою індикатора енергоспоживання можна дізнатися реальне споживання підключених електроприладів, коливання споживання в різних режимах (наприклад, коли ви відкриваєте екран ноутбука або запускаєте на ньому ресурсоємні програми/ігри) і підтвердити очевидний факт, що реальне споживання набагато нижче, ніж вказано в інструкції, на корпусі або блоці живлення.
Роз’єми живлення пристроїв
Під дисплеєм розташовано два роз'єми USB-A (IQ) і один роз'єм USB-C (IQ3, PD 3.0). Type С заряджає станцію або підключений пристрій від неї і працює в обох напрямках. Автомобільний вихід і розетка розташовані по обидва боки дисплея. Біля кожного з цих двох виходів є кнопка, яку потрібно натиснути, щоб він запрацював. Коли вилка вставляється в порожню розетку, індикатор показує, що для перетворення струму буде використано додаткові 2 Вт.
Поруч з розеткою знаходиться перемикач режиму енергозбереження, який призначений для вимкнення живлення пристрою під час заряджання. Якщо станція використовується для живлення пристроїв, а не для їхньої зарядки, краще не використовувати цей режим.
Ліхтарик
Світлодіодний ліхтарик у формі білої смужки розташований під роз'ємами. Він споживає 2 Вт і випромінює жовте світло. На дисплеї вказано, що він може працювати понад 70 годин. Його світло не таке сильне, як від однієї запаленої свічки, але це все одно краще, ніж нічого.
Вентилятор охолодження.
Ви виявите, що Anker 521 має активне охолодження після використання станції протягом деякого часу. Кулер вмикається на кілька секунд залежно від нагрівання, якщо станція працює довго або віддає/приймає багато енергії. Спочатку його не чути. Він може вмикатися час від часу, але ніколи на тривалий час.
Спільна зарядка станції від мережі та USB Type C.
Ви не встигнете повністю зарядити Anker 521 лише від мережі за 3 години. Рішенням є друге джерело живлення USB-C від стороннього зарядного пристрою, який видає 60 Вт або більше. Екран показує споживання від 111 до 114 Вт, тому станція не буде заряджатися всіма 120 Вт. Після того, як USB-C вимкнеться на 85% заряду, можна використовувати лише мережеве живлення.
Досвід експлуатації Anker 521 PowerHouse
Для прикладу, комплект пристроїв “Ноутбук, монітор, роутер” можуть працювати підключеними до станції максимум дев'ять годин. Якщо буде відключення електроенергії, то вам цілком цього вистачить на робочий день. Сама станція та всі інші пристрої можна зарядити протягом двох-трьох годин у "Пункті незламності". Станція для таких задач цілком вистачає, щоб функціонувати в умовах обмежень графіку (максимум 6 годин без електрики).
На ринку зараз багато продавців, що завищуються ціну на зарядні станції. Щоб не переплачувати, не чекати доставки чи переживати за наявність станції замовляйте Anker 521 PowerHouse в Білій Церкві. Станції є в наявності та за вигідною ціною. Замовити можна за посиланням