• Головна
  • Наразі Міністерством внутрішніх справ формуються Бригади наступальної гвардії
14:37, 3 лютого 2023 р.

Наразі Міністерством внутрішніх справ формуються Бригади наступальної гвардії

Наразі Міністерством внутрішніх справ формуються Бригади наступальної гвардії, фото-1

Ігор Клименко пояснив, що штурмові бригади, які призначені для звільнення території України, будуть складатися з добровольців.

Про створення штурмових бригад "Наступальна гвардія" оголосив в.о. міністра внутрішніх справ Ігор Клименко. Про це він заявив у п'ятницю, 3 лютого, в ефірі одного з національних телеканалів.

Як повідомляється на сайті Національної гвардії України, вони покликані посилити обороноздатність країни та звільнити окуповані території.

"Багато військовослужбовців, які захищали і захищають нашу державу, виступили з ініціативою набору людей до цих підрозділів. Тому було прийнято рішення, що до цих бригад мають вступати всі бажаючі патріоти, які втратили свої домівки або близьких внаслідок війни. Для того, щоб звільнити наші території та відновити наші міжнародно визнані кордони, ми вже почали формувати такі підрозділи. Це наше першочергове завдання", - сказав тимчасовий міністр.

Він стверджує, що основу цих підрозділів складатимуть добровільно призвані співробітники міліції, прикордонники та члени національної гвардії.

Він також повідомив, що кожен, хто бажає приєднатися до "Наступальної гвардії", може подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де перераховані всі бригади, які набирають добровольців.

За словами Клименка, серед варіантів, доступних на цьому сайті, - бригада Національної поліції "Лютий", бригада Державної прикордонної служби "Сталевий кордон" або шість бригад Національної гвардії. Можна зателефонувати на гарячу лінію, щоб отримати вказівки та поради щодо того, куди звертатися. Анкету також можна подати через центри надання адміністративних послуг.

 "І Державна прикордонна служба, і Національна гвардія здатні залучати військовослужбовців за контрактом або за мобілізацією. Ми забезпечуємо гідну заробітну плату та зберігаємо всі пільги і соціальні гарантії. Ми також надаємо студентам можливість продовжити кар'єру в навчальних закладах МВС. Безумовно, кожен матиме шанс ліквідувати противника", - зазначив т.в.о. керівника відомства.

Посадовець додав, що бійці у бригадах проходитимуть кілька місяців навчання, спочатку індивідуальне, а потім колективне, перш ніж за сигналом командира приступити до виконання бойових завдань.

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

fGMypBtlVS8FxSZqt7slIf6md9B-XeiwUOT028ufPWWoboqWiWnONdEhvX5Fl3s0Mtfe8uN9Qm8rF6zn4_EDwv3dTeST0HEV0AZiyvr7pSIe_IN8Qy0Z_T7rAqCXysmw8teU6bQPRF7zeeG3rI5MLg

cxZCLbZm8obIO3RKY254cqjeuroQDb2iRZBitgQ1K9WgC9l7pREKOVQIQ-3Qc8pwnfOqFsikOjTYE_VHyIGMZEkg1qYOb2uwV0jFWVmuZyHPTP9FqfoDkKaytIMucEInNbFTECwyRFuqKywD3G6FFQ

L-RSK6d3HExnGzS_oZOo2wHYkmMD7f9dAoYyxcZMYwrsiid53ztSNv-CwxC1tXL0HMDsIXyewXfWXKG1FOdufyAh467TWPC61Smcu6s3SDRyBoC3Rk7C-jL1lne3eJ9-gRYXKjLCT_xs9EbfvU-B8A

ZpLNOQsqOcUdXIa6yCnCAAhhGsKzPJx33OeRD2S_qdm00V74WTvzAsuLAUStGw0X5hNMpHu2xxe086DYodmzQhQUQG4M1TGimkyjLu5sE65vDTjjTgKciISBtYizPb1SQgSMFa-GtieXL3pF0jBzdw

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #МВС #добровольці #Бригади наступальної гвардії #Ігор Клименко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...