• Головна
  • Навіщо потрібний термоконтроль в електронній сигареті
Новини компаній
17:00, 16 лютого 2023 р.

Навіщо потрібний термоконтроль в електронній сигареті

Новини компаній

На ринку вейпінгу постійно з'являються нові девайси, від найпростіших одноразок до потужних вейпів із широким набором функцій. Кожен вейпер для себе вирішує, який саме пристрій йому підходить. Але пристрої з ширшим набором функцій робить вейпінг більш комфортним, завдяки таким функціям, як регулювання потужності та регулювання рівня температури, можна налаштувати електронну цигарку під свої вимоги. Існує безліч пристроїв для вейпінгу з функцією термоконтролю, така функція широко поширена у вапорайзерах, але і вейпах її теж можна зустріти, особливо в потужних моделях, які також мають можливість регулювання потужності. Чим більше функцій у вейпі, тим краще користувач може налаштувати електронну цигарку під свої звички та потреби.

Навіщо потрібний термоконтроль в електронній сигареті, фото-1

Для чого потрібен термоконтроль

Функція термоконтролю у вейпі потрібна, щоб виставити на спіралі певну температуру, ця температура підтримуватиметься боксмодом протягом усього сеансу паління. Температурний контроль дозволяє з певною інтенсивністю випаровувати жижу. Чим вища температура, тим вища інтенсивність випаровування, і чим вона нижча, тим повільніше витрачається рідина. Слід врахувати також, що при підвищенні температури, як і при підвищенні потужності, ресурс батареї завжди витрачається швидше і навпаки. Також слід пам'ятати про баланс, якщо підняти температуру надто високо можуть загубитися смакові властивості рідини або вона може почати горіти, особливо чутливі до високої температури випарника солодкі смаки.

Принцип дії термоконтролю

Потрібно помітити, що в електронних цигарках немає датчика контролю температури. Регулювання температури здійснюється виходячи зі зміни рівня опору у випарники під час затягування. Точкою відліку зміни температури вважається момент встановлення випарника в електронну цигарку, за замовчуванням вважається, що установка відбувається при кімнатній температурі. Таким чином точкою відліку в електронній цигарці вважається температура приблизно 26 градусів Цельсія. Керуючий модуль розраховує кількість потужності, яку потрібно подати на випарник, для того, щоб досягти температури, вказаної користувачем.

Як запустити термоконтроль на вейпі

Для того, щоб ваш боксмод працював з термоконтролем, вам необхідно встановити нову спіраль. Якщо ви встановлюєте її самостійно, потрібно переконатися, що спіраль охолоне за короткий час. Якщо спіраль надто тепла під час встановлення, у вас можуть виникнути проблеми з терміном служби батареї або мертві пікселі на екрані. Якщо ви все зробили правильно, то при включенні vape спіраль нагріється зовсім трохи, і все працюватиме нормально.

Перед тим як розігрівати vape, пристрій повинен бути увімкнений, а струм повинен працювати. Потім потрібно розпочати з нової спіралі в атомайзері. Якщо ви працюєте з нуля або робите котушки самостійно, перед початком роботи її потрібно прожарити, щоб вона добре охолола.

Переваги та недоліки температурного контролю

Вейпи з термоконтролем мають такі переваги:

  • Можливість регулювання температури пари, ви можете налаштувати пару ідеальної для вас температури.
  • Відповідна температура допоможе максимально розкрити аромат жижі.
  • При правильному налаштуванні рідина не перегоратиме.
  • У пристроях з термоконтролем не потрібно розбиратися в різних налаштуваннях, достатньо виставити потрібну температуру.
  • Внаслідок того, що температура не перевищується гніт і котушка служать довше.
  • Внаслідок правильної температури рідина витрачається менше.
  • Вейпи з регулюванням температури використовують у 1.5 рази менше потужності ніж пристрої без цієї функції.

Особливості використання температурного контролю

Для якісного температурного контролю потрібно вибрати правильний матеріал випарника, з відповідним рівнем опору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...