• Головна
  • Сергій Танчинець та гурт "Без обмежень" стали амбасадорами Українського фонду ветеранів: голоси ветеранів будуть почуті ще чіткіше
11:25, 3 березня 2023 р.

Сергій Танчинець та гурт "Без обмежень" стали амбасадорами Українського фонду ветеранів: голоси ветеранів будуть почуті ще чіткіше

Сергій Танчинець та гурт "Без обмежень" стали амбасадорами Українського фонду ветеранів: голоси ветеранів будуть почуті ще чіткіше, фото-1

Першим амбасадором Фонду ветеранів України став Сергій Танчинець, соліст гурту "Без обмежень". За підтримки комунікації потужний ветеранський фронт стане ще потужнішим.

"Для мене це велика честь! Не переоцінити, наскільки я щасливий, що можу підтримати наших союзників, ветеранів російсько-української війни. Це честь, необхідність і знак поваги - допомагати тим, хто зараз захищає наші життя і виганяє ворога з нашої країни. Через вдячність до ветеранів я готовий діяти, допомагати і говорити про них на всіх майданчиках", - розповідає Сергій Танчинець, лідер гурту "Без Обмежень".

Лідер гурту Сергій Танчинець та українські воїни - надійні союзники, бойові побратими та однодумці. "БО" активно підтримує Збройні сили, проводить для них акустичні концерти, спілкується з ними, щоб дізнатися про їхні потреби, аби безпосередньо допомогти захисникам України. Співак каже: "Всі, хто захищає кордони України, повинні знати, що кожен з них має нашу підтримку, повагу та впевненість у тому, що коли вони повернуться до мирного життя, їхні нагальні потреби будуть гарантовано задоволені.

Для Сергія Танчинця дуже важливо бути надійним союзником для захисників України. Як посли, "Без Обмежень" робитиме всі необхідні кроки в цьому напрямку. "Проблеми та вимоги, з якими стикаються ветерани, можна обговорювати по-різному. Це мудрий крок - об'єднати українських знаменитостей, щоб сформувати сильну спільноту амбасадорів, які будуть підтримувати ветеранів. Ветерани в результаті отримають вигоду від можливостей розвитку бізнесу Українського фонду ветеранів, а також братерську підтримку", - говорить Наталія Калмикова, виконавчий директор Українського фонду ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів.

Амбасадори УВФ - це люди, які виконуватимуть важливе завдання: допомагати почути ветеранів, почути їхні потреби, почути голос тих, хто наполегливо бореться за перемогу над злом в Україні та в усьому демократичному світі. У планах послів та Фонду ветеранів України Міністерства у справах ветеранів - низка спільних ініціатив, спрямованих на розширення прав і можливостей захисників на державному та місцевому рівнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #гурт Без обмежень #амбасадори #ветерани
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...