• Головна
  • Ефективність та довговічність: встановлення сонячних панелей на даху
Новини компаній
19:09, 3 березня 2023 р.

Ефективність та довговічність: встановлення сонячних панелей на даху

Новини компаній

Екологічно безпечних способів отримання електроживлення кілька. Поставити сонячні батареї додому - один із найбільш затребуваних методів продукування електроструму з відновлюваних джерел.

Енергетичні «запаси» світлового випромінювання невичерпні. Незважаючи на те, що альтернативне енергопостачання будинку знижується при похмурій погоді, а вночі заряд не генерується, панелі — більш стабільний варіант порівняно з вітрогенератором.

Вартість встановлення сонячних батарей для дому – не тільки сума за пристрій, комплектуючі та роботу. Це спосіб вкласти гроші в незалежне джерело електрики, що дозволяє скоротити грошові витрати на житлово-комунальні послуги.

Практична та продумана сонячна установка для дому

Сонячні установки для будинку відрізняються ефективною конструкцією. У складі системи – фотоелементи, інвертор. «Симбіоз» деталей забезпечує «поглинання» променів, трансформування енергії в змінний струм та живлення приладів після встановлення сонячних батарей удома. Акумулятор станції, яка не підключається до міської мережі для компенсації нестачі заряду, накопичує надлишок енергії.

Встановити сонячні батареї в приватному будинку - послуга, що набирає популярності. Особливо в Україні — країні з кліматом, що сприятиме стабільному виробництву електроструму. Державні програми («Зелений тариф» для мережевих станцій) заохочують власників житла.

Встановлення сонячних батарей на дачі приваблює:

модульністю. Конструкція не постраждає, якщо один елемент перестане працювати;

компактністю. Обладнання займає місце поза домом;

економічністю. Встановити сонячні батареї для будинку - значить, платити набагато менше за гаряче водопостачання, опалення;

надійністю. Устаткування не виходить із ладу, незважаючи на зовнішні умови (град, злива, сніг, шквальний вітер).

Альтернативну електрику на дачі можна вибрати на основі моно-або полікристалічного кремнію. У першому випадку фотоелементи мають гладку однорідну поверхню, ефективність роботи сягає 22%. У другому — модулі відрізняються ненаправленою структурою та нижчим ККД (до 16%).

Установка сонячної батареї будинку з монокристалів "захоплює" більше світлових частинок - досить меншої площі (порівняно з другою модифікацією). Фотосистема порадує продуктивністю навіть у регіонах із значною різницею освітлення у різні періоди року.

Однак виробництво установки із сонячних батарей на будинок із високоочищеного з'єднання – ресурсозатратний процес. Тому полікристалічне обладнання приваблює демократичною вартістю.

Установка сонячних батарей для будинку — енергопроект, який потішить тривалий термін експлуатації. Блоки зношуються протягом першого року на 1-3%, а далі — на 0,8-0,9%. Гарантія після встановлення сонячної батареї на дачі – 25 років. Однак це не означає, що після цього пристрій перестане функціонувати — його продуктивність просто знизиться на 20%.

VVP0Qwx2zyA7DAu-liBqjahMpBwB-QrDO3LgBNtf5l7UGbhSwkZqvZuDvOtmI5t_GCUPl50kqv4RSa5TC93ktjfFaX2nAYv9s5gKLQ9Xa4rrcfVJG75HfFhWNU0Mv6GhV90Vze3CurN7YL1yaUjuSpg

Встановити сонячні батареї у приватному будинку: ціна та кількість, нюанси монтажу

Сонячні батареї для будинку, встановлення яких виготовляється на найвищій точці будівлі, потребують знань технічних правил та порядку дій, наявності досвіду. Місце розташування на покрівлі та її характеристики, кут нахилу відіграють вирішальне значення.

Замовити послугу проведення альтернативної електрики слід у надійної компанії. Професіонали розрахують проект та проведуть коректний монтаж. При необхідності допоможуть отримати документи (дозвіл, субсидію).

Скільки коштує встановити сонячні батареї додому? Це залежить від масштабу роботи - кількості блоків, розрахованих на метраж будівлі та здатних задовольнити запити користувачів. Наприклад, для обігріву 100 «квадратів» установка сонячних батарей у приватному будинку має продукувати в середньому до 12 мільйонів Ват на рік.

Вибравши перевірену компанію та ознайомившись із прайсами, можна дізнатися приблизну вартість встановлення сонячних батарей у приватному будинку. Після розробки проекту буде відома підсумкова сума.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...