
14:04, 11 квітня 2023 р.
США скасовує надзвичайний стан, що був введений через COVID-19

Президент США Джо Байден підписав закон, який скасовує надзвичайний стан, який був введений в країні понад три роки тому через поширення COVID-19. Про це повідомила пресслужба Білого дому.
Режим надзвичайної ситуації був запроваджений у 2020 році під час президентства Дональда Трампа через пандемію. Пізніше Байден продовжив його дію.
У січні цього року президент повідомив керівництву Конгресу США про плани скасувати надзвичайний стан з 11 травня, проте законодавці вирішили припинити його дію раніше. Президент США згодом підписав відповідний закон. Тепер у США надзвичайний стан, пов'язаний з COVID-19, не діє.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
10:11, 18 червня
10:19, 9 червня