
11:12, 12 квітня 2023 р.
Як проходила зустріч активістів та представників Спасо-Преображенского собору

Активісти Білої Церкви прийшли до Спасо-Преображенского собору, де з ними зустрілись віряни та духовенство та провели розмову. Як проходила розмова можна переглянути у відео.
Після цього частина активістів відправились до міськради, щоб поспілкуватись з мером міста. Вони вимагали у міського голови скликати позачергову сесію. Її проведуть наступного тижня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
10:11, 18 червня
10:19, 9 червня