
17:25, 21 квітня 2023 р.
В Україні захворюваність на COVID-19 починає зменшуватись - повідомив Віктор Ляшко

У телемарафоні "Єдині новини" міністр охорони здоров'я зазначив, що в середині лютого випадки захворювання на коронавірусну хворобу значно збільшилися до 20-25 тисяч на тиждень, але зараз вже знизилися до 16 тисяч на тиждень. Проте, він попередив, що ці показники можуть не відображати реальний стан, оскільки тестування на COVID-19 значно зменшилося.
Міністр нагадав, що вакцина проти коронавірусу вже є в Україні, і кожен охочий може зробити щеплення. За його словами, ВООЗ рекомендує робити вакцинацію проти COVID-19 як сезонну, подібну до щеплення від грипу, і МОЗ готується до цього.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
18:22, 20 червня
08:47, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня