Новини компаній
16:17, 1 травня 2023 р.

Як створити сайт?

Новини компаній

Малий, середній чи великий бізнес однаково потребують створення сайту. Сайт виконує функцію віртуального продавця, пропонуючи перелік різних товарів. Головне завдання бізнесу – підвищувати продажі, ефективно торгувати, в чому і допомагають сайти. Також створивши унікальну брендовану сторінку, компанія зможе заявити про себе. Це хороший прийом для розширення цільової аудиторії, реклами, підвищення конкурентоспроможності.

Якісно зроблений сайт – візитна картка будь-якої фірми. Виникає питання, чи можна створити сайт самостійно і як це зробити? Так, за наявності певних навичок, навіть мінімальних, розробити сайт можна. Для цього використовуються певні програми – наприклад, Joomla, WordPress, Drupal. Ці програми пропонують перелік функціональних інструментів, а саме – підготовлені шаблони.

Також розробити дизайн можна самостійно. Але цей варіант підійде лише людям, які мають необхідні знання в області JavaScript, HTML, CSS. За відсутності такого досвіду найкращим рішенням стане звернення до професіоналів своєї справи. Допомогти можуть веб-дизайнери, які створюють ексклюзивні дизайни сайтів. За функціональність відповідають розробники. Новий сайт потрібно просувати, підвищувати його релевантність – це робота SEO спеціалістів.

Функції сайтів

Як створити сайт?, фото-1

Розглянемо, навіщо потрібен сайт. З першого погляду може здатися, що сайт – це гарна візитка, здатна змусити похвилюватися конкурентів. Однак це не так. Базова функція сайту – просування послуг, товарів, продуктів. Сайт допомагає надати клієнтам певну інформацію про запропоновані послуги, продукти. Компанія розповідає на сторінках свого сайту про свою історію, завдання. Важливим розділом є контактна вкладка, за допомогою якої потенційний покупець або клієнт зможе зв'язатися з представником компанії, менеджером або консультантом.

Однією з функцій сайту є просування бренду. Так як 86% продажів здійснюється в інтернеті. Тож клієнти вважають за краще користуватися послугами компаній, які мають свій сайт. Це заявка про високу якість пропонованих сервісів, демонстрація зацікавленості у спілкуванні з потенційним покупцем.

Сайт виконує функції онлайн-майданчика. Це гідно оцінять власники інтернет-магазинів. На сторінках сайту представлені товари магазину з коротким описом їх характеристик, вартості. Продаж товарів здійснюється за допомогою сайту: користувач поміщає покупку у віртуальний кошик і оплачує зручним способом, а потім чекає на доставку.

Чому варто звернутися до фахівців?

Функціональний сайт, який відповідає цілям та завданням просування та враховує потреби конкретного бізнесу, допоможуть створити фахівці. Для цього необхідно попрацювати над наступними параметрами:

 • привабливий дизайн, якісна структуризація;
 • зручність юзабіліті є одним із найважливіших пунктів, завдяки якому клієнтів можна не лише залучити, а й утримати;
 • функціональність сайту, комфортне використання, коректна робота;
 • просування в пошукових системах;
 • розширення аудиторії та зростання відвідуваності.

Послуги спеціалістів не безкоштовні: як правило, клієнтам пропонується певний тариф та серія відповідних робіт. Вкладення варте того, адже йдеться про грамотний розвиток бізнесу.

Якщо над сайтом працює команда досвідчених фахівців, клієнт може розраховувати на 100% віддачу. Для розвитку бізнесу сайт більш ніж необхідний. І якщо у вас виникли проблеми при самостійному створенні сайту, краще звернутися до веб студії БАСТ, яка пропонує такі послуги:

 • робота над дизайном;
 • інтернет-маркетинг та просування;
 • реклама контекстного характеру;
 • послуги консалтингу та інтеграції;
 • створення сайту під ключ;
 • стабільна підтримка.

Професіонали своєї справи, які працюють у команді, не тільки здатні розробити функціональний сайт, а й швидко вивести його в ТОП. Грамотний старт – половина успіху: вривайтеся до лав лідерів вже зараз! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...