• Головна
  • Що таке ручки переносу вогню та які їх переваги?
Новини компаній
10:44, 8 червня 2023 р.

Що таке ручки переносу вогню та які їх переваги?

Новини компаній

Ручки переносу вогню – сучасні пристрої, які активно використовуються для ефективного та безпечного використання вогнепальної зброї. Зазвичай ручка переносу вогню використовується саме з автоматичною або ж напівавтоматичною зброєю. Вона допомагає уникнути небезпечних ситуацій, котрі пов'язані з поширенням вогню під час стрільби.

Монтують таку ручку на стволі зброї, а саме недалеко від ствольної коробки чиж газової системи. Основна функція таких ручок полягає в перенаправленні частини гарячих газів, що випускаються під час пострілу, вгору або ж у бік, тим самим аби уникнути безпосереднього їх впливу на стрілка чи навколишнє середовище. Наявність таких ручок дозволяє суттєво скорочувати ризик опіків чи інших травм, котрі пов'язані з випуском гарячих газів.

Що таке ручки переносу вогню та які їх переваги?, фото-1

Які ще переваги мають ручки переносу вогню для зброї?

Багато хто впевнений у тому, що ручка переносу вогню лише зменшує ризик опіків. Проте на цьому корисні функції такої інновації аж ніяк не завершуються. Серед вагомих переваг таких ручок додатково можна відзначити цілий ряд наступних:

  • Суттєве зменшення віддачі. Окремі ручки переносу вогню можуть також допомагати знижувати віддачу тієї чи іншої зброї.
  • Покращення безпеки. Ручка переносу вогню також сприяє виникненню пожежі під час використання зброї. Вони знижують відсоток можливих пожеж, вірніше поширення вогню через гарячі гази та зменшення ймовірності виникнення пожеж або інших небезпечних ситуацій.
  • Збереження зброї. Використання таких ручок допомагає знижувати пошкодження та знос зброї. Особливо зараз мова йде про ситуації, де зброя дуже активно використовується та де є високий темп стрільби.

Окремі ручки переносу вогню також мають елементи, які можна налаштувати спеціально для того аби змінювати напрямок з інтенсивністю перенаправлення гарячих газів. Своєю чергою це допоможе стрільцям налаштувати такі ручки, виходячи зі своїх вимог та особистих потреб.

Чи можливо в Україні знайти хороші ручки переносу вогню за демократичною ціною?

Звісно можливо. Якщо ви хочете мати можливість вибору серед оригінальних та надійних ручок переносу вогню для зброї, радимо вам завітати на офіційний сайт відомого в Україні інтернет-магазину Ліхтарики, де увазі покупців представлені найкращі моделі  на будь-які потреби та фінансові можливості і лише від відомих та перевірених виробників. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки
Оголошення
live comments feed...