• Головна
  • Купити акаунти Фейсбук для реклами на FB1.shop
Новини компаній
15:18, 10 серпня

Купити акаунти Фейсбук для реклами на FB1.shop

Новини компаній

Перед тим, як купити акаунт facebook, важливо уважно вивчити репутацію та відгуки постачальника акаунтів. Лідером на ринку є магазин акаунтів «FB1.shop» — https://fb1.shop, який відомий позитивними відгуками вебмайстрів. Магазин має велику команду професіоналів і власний фарм-відділ. «FB1.shop» гарантує надійність і якість усіх представлених в асортименті розхідників. Ціни в магазині одні з найвигідніших на ринку, через наявність власного фарм-відділу, який самостійно реєструє і прогріває акаунти та Бізнес Менеджери.

Асортимент магазину акаунтів FB1.shop

Фарм-акаунти (https://fb1.shop/?cat_id=8150): створюються з використанням мобільних проксі з метою симуляції активності реальною людиною (фармером). Фармери самостійно реєструють ці акаунти і підтримують звичайну активність: лайки, коментарі та реєстрації на інших платформах (розетка, олх та ін.). Фарм-акаунти вважаються найбільш трастовими, їхня вартість залежить від ступеня і тривалості фармінгу.

Автореги (https://fb1.shop/?cat_id=11521): зареєстровані за допомогою спеціальних програм. Рівень заповненості особистої інформації на таких акаунтах може бути різним — від мінімального до повного. Вартість авторегів зазвичай нижча за всі інші акаунти через їхнє автоматичне створення.

Акаунти з пройденою забороною на рекламну діяльність (ПЗРД): ці акаунти пройшли перевірку Meta, яка обов'язкова для кожного рекламодавця. Без наявності ПЗРД на акаунті, створеному після 2021 року, неможливо запустити рекламу.

rJA9xU1aD0Ko3tpy1vLacsY58S_NWg8wd2gB9DG6EBPI0KEjrjni9XEI1DCsWpSXv8OGpIY1RJu7lBckXiDOz3otbvqiPGeumRS4f64TIRiH_CsKRY9G35szb2vFMDHl2bMfvbHqJKo_usBE-_2kC1U

Кінг-акаунти: це високоякісні та надійні акаунти з тривалим періодом фармінгу та наявністю ПЗРД. Вони застосовуються для ефективного масштабування рекламних кампаній шляхом прив'язки до них менш надійних акаунтів (авторегів) через бізнес-менеджер (БМ).

Бізнес-менеджер: інструмент для централізованого управління всіма акаунтами і Фан Пейдж. Використання трастових БМ підвищує довіру платформи до рекламодавця і зменшує ймовірність блокування інших акаунтів, пов'язаних з ним.

Що впливає на ціну акаунтів Фейсбук для реклами 

Ціни на акаунти залежать від кількох факторів. Деякі з них потребують додаткових дій для активації після купівлі, тоді як інші одразу готові до використання. Акаунти з багаторічною активністю найбільш цінні.

Основні характеристики, що визначають вартість акаунтів:

  • Регіон (ГЕО) реєстрації акаунта має ключовий вплив під час запуску реклами. Неправильний вибір ГЕО може призводити до блокування.
  • Якість акаунта. Це включає кількість друзів, підписників, фотографій, коментарів та іншої активності.
  • Обсяг збережених «кукі» (cookie). Велика кількість нагуляних cookie збільшує довіру до акаунту.
  • Наявність активованих Фан Пейдж, БМ і ПЗРД завжди підвищує ціну, тому що ці параметри значно підвищують траст акаунта. 

Крім наявності БМ, важливий також ліміт на них, що визначає обсяг бюджету, який можна використовувати. Бізнес Менеджери бувають із лімітом 50$, 250$ і безлімітні, які пройшли верифікацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аккаунты фейсбук #fb1.shop
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...