• Головна
  • Як вибрати мікрофінансову компанію в Казахстані: детальний гайд
Новини компаній
12:48, 9 жовтня 2023 р.

Як вибрати мікрофінансову компанію в Казахстані: детальний гайд

Новини компаній

Мікрофінансові компанії – це небанківські організації, які видають споживчі позики. Такі організації надають доступ до фінансових послуг тим, хто має погану кредитну історію, немає стабільного джерела доходу або офіційного місця роботи. Тобто МФО допомагають тим, хто не може отримати доступу до банківських послуг. Крім лояльного ставлення до клієнтів, мікрофінансові компанії відрізняються простотою та швидкістю видачі онлайн-позик.

Як вибрати мікрофінансову компанію в Казахстані: детальний гайд, фото-1

Однак для того, щоб оцінити зручність та переваги мікрофінансових організацій, потрібно правильно вибрати компанію. Це непросто, тому що на мікрофінансовому ринку Казахстану працюють сотні компаній. У статті зібрано рекомендації, які допоможуть вибрати безпечну та надійну кредитну компанію.

Міфи про роботу МФО

Перш ніж перейдемо до гайду на вибір, варто поговорити про міфи, якими овіяна діяльність МФО.

Міф 1. Довіряти можна лише компаніям із багаторічним досвідом. Ви дійсно можете бути впевнені, що компанії з багаторічним досвідом можуть запропонувати вигідні умови. Вони витримали велику конкуренцію, і співпраця з такими кредиторами точно буде прозорою.

Однак ми рекомендуємо звертати увагу на нові МФО в NaCredit.KZ. Щоб залучити клієнтів, такі організації часто пропонують вигідніші умови або спеціальні знижки.

Міф 2. Брати гроші можна лише в офісі організації. Це ще одна поширена помилка з минулого.

Онлайн-позики у перевірених організаціях повністю безпечні. Угода здійснюється під час використання цифрових протоколів, які захищають дані клієнта від витоку.

Міф 3. Мікропозику онлайн можна не повертати. Незважаючи на розвиток цифрових технологій, деякі люди все ще гадають, що електронний договір не має юридичної сили. Однак електронна угода, яку підписує клієнт перед отриманням коштів, має таку саму юридичну силу, як і паперову. Відповідно, позичальник бере на себе відповідальність вчасно повернути гроші з урахуванням відсотків.

На що звернути увагу під час виборів МФО?

Як вибрати мікрофінансову компанію в Казахстані: детальний гайд, фото-2

Вибір мікрофінансової компанії для співробітництва – відповідальне завдання, якому потрібно приділити час. Звертайте увагу на таке:

  • Репутація в інтернеті. Рекомендуємо прочитати відгуки про роботу мікрофінансової компанії на сторонніх сайтах перед зверненням.
  • Юридична інформація. На сайті мікрокредитної компанії має бути вказана юридична адреса компанії, а також надані дані про її ліцензію та реєстрацію. Обов'язково перевірте інформацію у реєстрі.
  • Умови та процентні ставки.Порівняйте процентні ставки та умови надання позик різних МФО. При цьому зверніть увагу не лише на номінальні процентні ставки, а й на загальну вартість позики, включаючи додаткові комісії та платежі. Важливо знати, які умови надання позик пропонує кожна компанія. Деякі організації можуть вимагати забезпечення позики, в той час, як інші надають позики без застави.
  • Служба підтримки.Якість обслуговування клієнтів є ключовим аспектом під час вибору МФО. Зверніть увагу на професіоналізм та швидкість відповіді менеджерів. Важливо мати можливість швидко отримати кваліфіковану допомогу у разі виникнення проблеми.
  • Способи погашення. Важливо знати як умови надання коштів, а й способи погашення. Дізнайтеся, які методи пропонують, які штрафи можуть виникнути під час прострочення платежів, чи є пролонгація та дострокове повернення.

І найважливіше: перш ніж оформляти кредит, переконайтеся, що зможете повернути кошти вчасно з урахуванням відсотків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...