
23:21, 10 грудня 2023 р.
Надійне джерело
НКРЕКП підвищив тарифи "Укренерго" на передачу електроенергії у 2024 році

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) затвердила підвищення тарифу на послуги з передачі електроенергії НЕК "Укренерго" з 1 січня 2024 року на 9%.
Про це повідомляє пресслужба НКРЕКП, передає "Укрінформ".
Зазначається, що з 2024 року вартість передачі електроенергії зросте на 9%, до 528,57 грн/МВт-год. Крім того, НКРЕКП збільшила тариф на диспетчерське управління з 1 січня 2024 року на 9,5% - до 104,57 грн/МВт-год.
Також передбачається підвищення окремого пільгового тарифу на передання для підприємств "зеленої" електрометалургії на 74% – з 209,42 грн/МВт-год до 364,70 грн/МВт-год.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
08:47, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
08:49, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня