• Головна
  • Коли може знадобитися мебельна фурнітура
Новини компаній
12:46, 3 червня

Коли може знадобитися мебельна фурнітура

Новини компаній

Без меблевої фурнітури не буде жодного меблевого виробу, тому коли з часом вона може зношуватися, необхідно оновити її дрібні складові та відновити свої меблі. Фурнітура для меблів забезпечує довговічність, міцність та надійність конструкції, тому так важливо обирати її високої якості. Фурнітура полегшує процес складання та ремонту меблів, розглянемо які вона може мати складові.

Коли може знадобитися мебельна фурнітура , фото-1

Види мебельної фурнітури

Для функціонального кріплення у виробах використовується мебельна кріпильна фурнітура. Це сукупність елементів, що використовуються для з’єднання, кріплення та фіксації окремих частин меблів. До таких елементів відносяться різноманітні гвинти, шурупи, цвяхи, петлі, напрямні, куточки, з’єднувачі та інші деталі. Ці компоненти дозволяють збирати меблі з окремих частин, забезпечуючи їхню стійкість та функціональність. Зазвичай таку фурнітуру класифікують за наступними напрямками:

  • Гвинти та шурупи. Гвинти використовуються для кріплення деталей між собою. Вони можуть бути різної довжини, діаметра та різьбою. Шурупи використовуються для кріплення деталей до дерев’яних, металевих або пластикових поверхонь. Вони мають різьбу по всій довжині.
  • Цвяхи та штифти. Забезпечують швидке та надійне з’єднання дерев’яних деталей. Використовуються для точного позиціонування деталей перед остаточним кріпленням.
  • Петлі. Використовуються часто для кріплення дверей шаф, комодів та інших меблів. А кутові для кріплення дверцят у різних положеннях.
  • Напрямні та ролики. Рухомі частини меблів, такі як висувні ящики тощо мають плавно рухатися по конструкції.
  • Куточки та з’єднувачі. Можуть бути різноманітних форм та застосовуються для з’єднання деталей під різними кутами. Навіть дрібний куточок, якщо він виготовлений з щільних матеріалів, зможе забезпечити надійність та довговічність меблів.

Кріпильна фурнітура допомагає створити стабільну та міцну конструкцію, яка витримує значні навантаження і забезпечує довговічність меблів. Завдяки цим дрібним, проте високоякісним металевим або пластиковим елементам можна з’єднувати з легкістю окремі частини меблів, створюючи єдину конструкцію. Це особливо важливо при складанні меблів з окремих компонентів. Ці стандартні елементи кріпильної фурнітури роблять процес складання меблів швидшим та легшим. Крім того, у разі пошкодження окремих частин, їх можна легко замінити без необхідності повної заміни меблів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...