>

Друк на носках - принты, надписи, рисунки в Белой Церкви

На жаль, оголошення застаріло
Наша компанія «Podarokprint» займається нанесенням різноманітних принтів на шкарпетки – незамінна річ, яка здатна підкреслити елегантність та індивідуальність вашого образу.
Особливість компанії Podarokprint полягає в тому, що наші фахівці не нав'язують клієнтам готовий «товар», ми готові виконати замовлення на шкарпетках, за індивідуальними уподобаннями. Ми візьмемо до уваги всі ваші побажання:
• колір принта;
• зображення;
• текст на принт.
Таким чином, наші фахівці можуть нанести принт на шкарпетки, виходячи з ваших ідей. Клієнти можуть самостійно знайти зображення, придумати текст або підібрати колірну гаму. За все існування нашої компанії ще не було жодного замовлення, з яким наші співробітники не могли б впоратися.
Варто відзначити, що як принт ми наносимо не тільки смішні меми, мультиплікаційних та кіно-героїв, звірів та інші «топові» зображення, а й фотографії. Таким чином, ви можете оформити замовлення на кілька пар шкарпеток, наприклад, з фотографіями членів сім'ї, а потім подарувати їх безпосередньо своїм найближчим.
Мінімальний тираж – 1 пара.
Детальніше https://podarokprint.com.ua
Тел. 0665463009
Рубрики
Різне Послуги
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Вища освіта в Японії є унікальною можливістю для студентів, які прагнуть якісної освіти та дослідниц...
16:28, 28 жовтня
Изготавливаем евроконтейнера мусорные металлические с объёмом заполнения 1.1 куб/м³ и евробаки желез...
07:03, 30 жовтня
ВАнтажні перевезення по Україні Швидко, надійно та економно. З оплатою в одну сторону. Автомобілі...
17:54, 27 жовтня
Надувные рекламные персонажи на заказ компании Слон выделяются больше рекламного щита, привлекают вн...
16:40, 30 жовтня
Курси німецької мови за кордоном – це занурення у мовне середовище та покращення своїх навичок спілк...
16:28, 28 жовтня
Є безліч курсів французької мови за кордоном, які пропонуються різними навчальними закладами та орга...
16:28, 28 жовтня
Хочете додати 04563.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?