Коли прийшла пора оновити зовнішній вигляд моєї квартири, я не турбувався із цього приводу, тому що вже заздалегідь знав куди звернуся. Зовсім нещодавно один мій друг робив ремонт, і скористався послугами компанії «Ремонтік». Він дуже хвалив цю фірму, та і я, коли побачив ремонт, був в захваті. Тому мій вибір був визначений заздалегідь.

Перевірка інформація

Але, незважаючи на свою упевненість, я все-таки уважно вивчив інформацію на сайті, і тільки після цього залишив заявку. Зі мною зв’язалися впродовж дуже короткого часу, як і обіцяли, і в режимі телефонної розмови призначили дату попереднього огляду моєї квартири.

Через 3 дні на моєму порозі з’явився представник компанії. Він уважно вивчив приміщення, де проводитиметься ремонт, уточнив, що саме мені треба, і дуже детально розповів про майбутні роботи. Окрім цього, він пояснив як формується вартість і від чого залежатиме ціна. Оскільки я хотів ремонт під ключ, то і сума виходила досить переконлива, але все таки вигідніша, ніж в інших фірмах.

У решті решт, усі деталі були з’ясовані, нюанси уточнені, папери підписані і почався безпосередньо ремонт.

Щодня було видно зроблений об’єм

Я регулярно приїжджав подивитися, як йдуть справи. Якщо по початку я стежив за якістю робіт, то з часом став приїжджати більше за звичкою і щоб поспілкуватися. Хлопці працювали настільки якісно, що я милувався процесом, а на вже зроблену роботу дивився як на витвір мистецтва. Сам би я ні за що в житті не зміг зробити так добре. Тому я радів все більше, що не зробив дурницю і звернувся саме в цю компанію. Ось так в передчутті кінцевого результату і з радісними думками і пройшов увесь ремонт.

Якщо чесно, я навіть не помітив, що робота тривала трохи більше 2-х місяців. Для мене цей час пролетів як 2 тижні.

Закінчення ремонту

Приймаючи роботу я не міг повірити, що такий якісний ремонт мені зробили за такий короткий термін і за такою невисокою вартістю. Якщо судити на вигляд, то я б ніколи не назбирав грошей на таке перетворення свого житла. Але, проте – іноді мрії збуваються. У результаті, я можу виділити наступні переваги співпраці з фірмою «Ремонтік» :

  • уся інформація про послугу «ремонт квартир Львів ціни» представлена на сайті в дуже детальному виді;

  • фірма не вимагає передоплати;

  • усі роботи виконуються швидко і якісно.

Робітники враховують абсолютно усі ваші побажання. Більше того, майстер може порадити вигідніший варіант, як це було у мене, і підкаже на чому можна заощадити. Коротше кажучи – я жодного разу не пошкодував, що звернувся в «Ремонтік», у цієї фірми практично немає недоліків!