Багато хто розповідає, що ремонт – це одна з найстрашніших речей, існуючих у природі. Слава Богу, мені пощастило. Я і сам непогано розбираюся в усьому цьому, але не стільки добре, як хотілося б. Тому, коли виникла необхідність оновити своє житло, я, як і безліч інших людей, почав шукати відповідну фірму.

Як проходили пошуки

У наше століття технологій найпростіше рішення – пошук ремонтної бригади в інтернеті. Найголовніше, що мене цікавило – ціни. Якість усі фірми обіцяють чудову, але перевірити це можна тільки вже по закінченню робіт. Тому на цьому етапі я орієнтувався на вартість.

Знайомий порадив мені фірму «Ремонт-Буд», мовляв, вони непогано виконують свою роботу, та й плату просять оптимальну. Ну я вирішив послухатися і відвідав їх сторінку в інтернеті. Не встиг я дійди до найцікавішого для мене пункту, як уже здивувався. Ці хлопці не тільки ремонтують, а й створюють нове! Ось приклад – remont-bud.com/budivnytstvo/altanky/. Не кожна фірма візьметься за таку ювелірну роботу.

Що вплинуло на моє рішення

Вся інформація представлена ​​на сайті була вичерпною. Але мені цього мало, я подзвонив менеджеру і розпитав ще й його. Він мені повідомив практично те ж саме, тільки ще детальніше. Я вже почав підозрювати, що зробив свій вибір.

Хороші рекомендації від мого знайомого, докладні відповіді (а значить знання своєї справи) менеджера, непогані ціни (які я подивився тут remont-bud.com/tsiny/) зробили свою справу. Роздуми зайняли у мене 5 хвилин – після цього я вже заповнював бланк заяви на сайті.

Сам ремонт і чим скінчилася ця історія

Як і обіцяли на сайті, зі мною практично відразу зв'язалися. Я домовився про зустріч з їх робочим і став прикидати, що мені у нього треба запитати. Але питати практично не довелося. Майстер приїхав і:

  • ретельно оглянув приміщення;

  • усе прокоментував;

  • уточнив, що хочу я;

  • дав купу порад і рекомендацій.

Він заздалегідь відповів на всі мої запитання і я зрозумів, що не помилився. Я готовий був відразу підписати договір.

Через кілька днів приїхала бригада, а поїхав до друга. Але я не давав розслабитися робочим – кожен день я приходив і питав, як йдуть справи? І мене кожен день радували: було видно, що робота йде. Матеріал витрачався строго, як ми розраховували – зайвого не було, і додатково нічого не просили.

Всі роботи закінчилися в термін, що приємно мене здивувало. Більшість моїх знайомих обурювалось, що у них ремонт йде мало не роками. А у мене все раз… і готово! І ось, вже через чималий термін у мене немає жодної претензії – все так, немов бригада закінчила працювати на минулому тижні. Хлопці дійсно молодці, за прийнятну ціну, зробили ремонт як для себе. Радує, що ще є такі компанії.