Враховуйте функціональність гаманця, кількість відсіків. Моделі для нагрудного внутрішньої кишені підходять для зберігання пластикових карток і купюр. Складні вироби передбачають відсіки для різного роду речей.

В інтернет-магазині "Сім сумок" гаманці та портмоне шкіряні представлені в широкому асортименті.

Якщо вам потрібно постійно носити з собою багато документів, підбирайте функціональні моделі в три складання. У таких гаманцях поміщаються записні книжки, права, візитки і ручки.

Зверніть увагу на розмір гаманця. Він повинен бути містким. Враховуйте питома вага виробу. Не вибирайте занадто громіздкі моделі, віддайте перевагу портмоне середнього розміру.

Якщо ви хочете використовувати гаманець тільки для зберігання грошей, купуйте маленькі моделі.

Враховуйте форму гаманця. Є моделі з вертикальним і горизонтальним напрямком. Класичні вироби мають строгу прямокутну форму. Цікаві варіанти зустрічаються серед тканинних моделей.

Вибирайте моделі, виконані з матеріалів з високою міцністю, стійкістю до механічних забруднень, деформації і забруднень. Важливо, щоб гаманець мав надійну фурнітуру, а матеріали були вологонепроникними і нетоксичними.

Для створення строго стилю найкраще підходять шкіряні вироби. Текстильні моделі мають оригінальний дизайн, легкий, але легко забруднюються і промокають. Замшеві портмоне чоловічі мають презентабельний вигляд, але за ними потрібен ретельний догляд.

Колір гаманця вибирайте за своїми смаковими уподобаннями. Якщо хочете справити враження солідної людини, то купуйте класичні моделі в коричневому або чорному кольорі.

Не рекомендується купувати моделі блакитного і синього кольору, золотисті моделі виглядають зухвало.

Зверніть увагу на якість фарбування виробу. Щоб перевірити якість моделі, візьміть в руки паперову серветку і проведіть їй по гаманцю 2-3 рази. Матеріал вважається якісним, якщо серветка не забарвилася.

Уважно перевірте модель на предмет пошкоджень. Матеріал не повинен мати порізів, слідів фарби, подряпин, потертостей. Якщо ці сліди можливо видалити, зробіть це відразу.

Перевірте якість підкладки, адже вона рветься швидше всього: посмикайте, пам'ятаєте її. Хороша підкладкова тканина відразу повернеться в колишню форму.

Зверніть увагу на шви, фурнітуру, замки. Застібки повинні добре функціонувати. Про якість моделі свідчать рівні шви без стирчать ниток.

Перевірте, упакований товар в міцну коробку або чохол, що відповідає моделі за формою і розміром.

Зверніть увагу на сертифікати якості товарів, враховуйте гарантійні терміни. Купуйте моделі відомих виробників.

Кращий гаманець:

- виконаний з міцного і стійкого матеріалу;

- швидко відновлює форму;

- має відповідну форму, колір, габарити;

- продається в упаковці, що підходить для зберігання виробу;

- з необхідною кількістю відсіків для зберігання грошей, документів і інших дрібниць;

- відповідає стандартам якості товару;

- функціональний і простий у догляді.