Депіляція - відмінний спосіб позбутися від зайвих волосків на тілі. Для виконання такої процедури використовуються різні склади, проте безпечним і перевіреним залишається спеціальна фітосмола для депіляції. Це продукція, створена на основі натуральних компонентів, використовувалася ще в стародавні часи поряд з карамелевими пастами. Секрети виробництва дійшли до наших днів, вони використовуються поряд з сучасними технологіями і дають відмінний результат.

Чому саме фітосмола для депіляції?

Запропонована продукція - це гарантія безпеки і високої якості. Вона безпечна і демонструє відмінний результат, а також має масу переваг:

  • Натуральний склад - тільки /компоненти, підібрані в певній пропорції, використовуються для створення фітосмоли.
  • Універсальність - натуральна смола може бути використана всіма, в тому числі вагітними, алергікам, а також людьми з чутливою шкірою.
  • Надійне видалення волосків - засіб наноситься проти росту волосся, трохи вдавлюється масажними рухами, а потім різко знімається по зростанню. Це дозволяє знімати волоски разом з корінням, а тому нові з'являться нескоро - не раніше, ніж через місяць.
  • Відсутність побічних ефектів - немає ефекту вростання волосся, а сам склад не викликає роздратування і алергічних реакцій.
  • Можливість використовувати в домашніх умовах - не обов'язково відвідувати салони, щоб видалити зайві волоски з тіла. Фітосмола досить просто користуватися, вона ефективна і не вимагає використання додаткових інструментів і матеріалів.

Додаткова перевага в тому, що в асортиментній лінійці можна знайти товар, який підійде для видалення волосків різної довжини і щільності. У каталозі можна вибрати продукцію середньої, високої, низької щільності. Деякі з складів вимагають одноразового розігріву.

Натуральний склад: з чого виготовляють фітосмола?

Для виробництва продукції використовується соснова живиця (смола), мед або патока, лимонний сік, екстракт перетинок волоського горіха. Всі компоненти підбираються в строго певній пропорції. Смола відмінно обволікає волоски і ефективно їх видаляє, мед пом'якшує шкіру, а екстракт волоського горіха пригнічує ріст нових волосків. Лимонна кислота додана в засіб для того, щоб забезпечити додатковий пілінг. Після процедури шкіра омолоджується, з її поверхні віддаляються ороговілі ділянки, омертвілі клітини. Замовити фітосмолу можно на сайті https://shugaring-market.com.ua/fitosmola/fitosmola-dlja-ruchnoj-raboti/