Сьогодні більшість із наших співвітчизників не подорожує власним транспортом, а використовує у містах, де відпочиває або працює, таксі. Погодьтеся – це набагато зручніше: вам не потрібно  блукати незнайомими вулицями у пошуках потрібної адреси, і також ви не залежите від несприятливих погодних умов. Та й навіть така приємна «дрібничка», як можливість харчуватися без жодних обмежень  з огляду на правила дорожнього руху здатна сприяти гарному настрою у кожного з нас. Забудьте про всі ці маленькі незручності: за допомогою таксі ви матимете змогу зробити свій відпочинок чудовим та незабутнім на всі сто процентів!

 

 І,звісно, у Львові ви також зможете скористатися таксі – подорожувати нашим чудовим містом   краще за допомогою найдешевшого, але комфортного та якісного «Експрес-Таксі»: замовте авто у нас і переконайтеся в тому самостійно!

Диспетчери нашої компанії http://lviv.express-taxi.ua/uk/ працюють 24 години на добу, а більшість із водіїв можуть працювати професійними гідами: вони можуть здійснити справжню екскурсію містом, розповідаючи дивовижні легенди та бувальщини з історії Міста Лева, а також з радістю ознайомлять вас із вартими уваги закладами – ресторанами, кав’ярнями, нічними клубами, пабами та ще безліччю цівках місць, якими так славиться Львів.

"Експрес-Таксі" існує вже майже 20 років – і весь цей час продовжує вдосконалюватися для того, щоби мати рівень сервісу, який відповідає світовим вимогам. Для наших працівників не існує вихідних або свят – ви можете замовити таксі будь-коли, і вам завжди нададуть якісне обслуговування. Сьогодні наша компанія здійснює різноманітні види сервісу не лише у Львові, але й на території всієї нашої країни. Це легкові, вантажні та VIP-перевезення за допомогою таксі, допомога на шляхах та евакуація автівок, а також відкриття замків різних категорій складності в екстрених ситуаціях.

Запевняємо, що у нашій компанії ви завжди зможете розраховувати на швидке виконання замовлення: автопарк налічує достатню кількість машин, і вони розподілені рівномірно всією територією міста. Тому зачекати на прибуття таксі вам буде потрібно протягом лічених хвилин!

Подорожуючи з "Експрес-Таксі", ви можете не хвилюватися щодо власної безпеки: всі автівки знаходяться у належному для експлуатації технічному стані завдяки власній СТО, а наші водії мають стаж понад десять років. Таким чином, наші таксі гарантують комфорт та безпеку.

«Експрес-Таксі» - кращий варіант для вас у Львові!