Якщо ви шукаєте ідеальне пальто, виберіть відповідне з ременем на талії. Цей фасон популярний в нинішньому сезоні і має багато переваг. Дізнайтеся, чому варто його вибрати, і як знайти ідеальну модель для себе.


Одні плюси, ніяких мінусів

Пальто з ременем на талії має переваги. Надзвичайно модне, добре захищає від холоду і вітру, правильно підібране - приховає пару кілограмів. Таке поєднання в моді зустрічається нечасто. У такому одязі кожна жінка виглядатиме моделлю. Великий вибір пальт та курток тут https://ua.gepur.com/catalog/palto. Пальто з поясом на талії створене спеціально для дівчат з жіночним силуетом. Пояс на талії підкреслює його і візуально робить фігуру стрункіше. Такий фасон підійде і для невисоких пані, оскільки підкреслить їх філігранні форми.

Більше того, стрункі дівчата можуть сховати під верхнім одягом навіть товстий светр, і все одно виглядатимуть акуратно. Найбільшою гідністю пальта з ременем на талії являється його класичний характер - цей фасон ніколи не виходить з моди. Якщо ви придбаєте гарне, якісне пальто, ви в ньому виглядатимете стильно і модно наступні років п'ять.


Як вибрати ідеальне пальто?

Ідеальне пальто - це ідеальний ремінь. У пошуках ідеального пальта вам треба звернути увагу саме на цю деталь. Це від пояса в дуже великому ступені залежить, чи буде пальто добре сидіти. Ремінь не має бути занадто коротким, ви повинні мати можливість вільно його зав'язати.

Наступним кроком є перевірка того, як матеріал лежить на спині і чи не занадто відкопилюється комір. Кожна з нас хоче виглядати стильно, але, на жаль, в холоди це нелегко. Якщо ви наважуєтеся на модель з глибоко вирізаним коміром, обов'язково носить товстий і довгий шарф навколо шиї.


Шерсть - це ваш друг

Якщо ви хочете, щоб вам було тепле, придбайте пальто, виконане, принаймні, на 70% з шерсті. Чим більше її в складі, тим вам буде тепліше. Уникайте домішки акрилу, тому що такий одяг дуже швидко втрачає форму. Завжди робіть ставку на якість, навіть якщо це коштуватиме дорожче. Вважайте, що це інвестиції на роки.


Модний колір

Кращим буде пальто в спокійних тонах. Уникайте візерунків і яскравих, неонових кольорів. Наймоднішими вважаються пальта в чорно-білих, сірих, гранатових і бежевих тонах. Вибравши приглушені класичні кольори, ви подовжите термін служби виробу, оскільки воно дуже довго не вийде з моди.