Робота великих складів, виробничих цехів, будівництв, портів, аеропортів і вокзалів, багатьох інших подібних об'єктів неможлива без використання різних видів вантажно-розвантажувального транспорту. Найбільш ефективними серед них є вилкові навантажувачі, за допомогою яких переміщаються і штабелюються на велику висоту важкі і великогабаритні вантажі.

навантажувач

За типом двигунів вилкові навантажувачі поділяються на дизельні, газові, бензинові, газобензинові і електричні. При цьому дизельні по продуктивності значно випереджають свої аналоги, які використовують інші типи топлива.

Особливості та переваги дизельного навантажувача

Цей тип складського наземного транспорту добре показав себе на великих, переважно відкритих робочих майданчиках. Крім відмінних технічних характеристик, безперечним плюсом є пристосованість даного виду техніки до роботи як на великих, так і на невеликих заставлених стелажами і контейнерами майданчиках, в тому числі і на нерівних поверхнях.

Мабуть, єдиним недоліком такого обладнання є використання солярки для роботи двигуна. Цим і зумовлена вимога переважно до роботи на відкритому повітрі, щоб уникнути негативної дії забруднених вихлопних газів на персонал.

До переваг навантажувачів даного типу відносяться:

 • висока потужність і продуктивність;
 • надійність конструкції двигуна, зібраного з міцних довговічних матеріалів, що відрізняються зносостійкістю;
 • велика робоча висота (до 8 і більше метрів);
 • висока вантажопідйомність (до 25 і більше тонн);
 • можливість безпроблемно працювати в спеку і мороз;
 • хороша прохідність, що дозволяє обладнанню працювати на похилих поверхнях і майданчиках з великою кількістю перешкод.

ТОВ «Денал Груп» пропонує керівникам невеликих або роблять перші кроки в бізнесі підприємств, де не обійтися без подібного обладнання, купити б/в дизельний навантажувач відомих світових компаній Toyota, Still, Jungheinrich, BT тощо. А ще більш дешевий і вигідний варіант - взяти в оренду, в тому числі і тривалу.

Слід зазначити, що дана Компанія завозить б/в навантажувачі від кращих компаній-виробників, що увійшли в ТОП-10 виробників спецтехніки. Так, за рейтингом 2018 року 3-е місце належить німецькій компанії Jungheinrich, а перше місце вже не перший рік займає японський концерн Toyota.

Високі технічні характеристики та експлуатаційні можливості дозволяють ефективно використовувати техніку Toyota навіть там, де, здавалося б, вона непридатна. При конструюванні враховані такі фактори, як:

 • синхронізоване проходження повороту з вантажем;
 • гідравлічний замок для запобігання самовільного опускання вил;
 • надійне закріплення вантажу на вилах;
 • стабілізована задня вісь, що запобігає перекиданню машини з вантажем на нерівних поверхнях;
 • контрольні датчики, що стежать за станом основних вузлів і агрегатів навантажувача і попереджуютьпро відхилення від норми;
 • комфортність і безпека.

Широкий асортимент високоякісної техніки дозволяє власникам таких машин виконати всі необхідні завдання з мінімальними витратами. Фахівці ТОВ «Денал Груп» допоможуть у виборі потрібної підйомно-транспортної машини, яка відповідає всім вимогам по вантажопідйомності, робочій висоті, типу щогли, габаритам і типу двигуна навантажувача, загального технічного стану і ціною.

Пропонована до оренди техніка повністю готова до експлуатації. Налагодження, технічна підготовка та сервісне обслуговування здійснюються кваліфікованими фахівцями Компанії, які будуть супроводжувати її протягом усього терміну оренди. Детальніше на сайті - https://denal.com.ua