Які асоціації виникають у вас зі словом "якість"? Ви не помилитеся, якщо назвете з десяток виробників технічних пристроїв відомих брендів. Однак безперечним переможцем у битві асоціацій вже кілька десятиліть поспіль стає саме автомобіль марки Toyota. Незаперечним доказом цього моменту є збільшуються з кожним роком позитивні відгуки власників цього японського автомобіля.

Якщо ви бажаєте придбати новенький автомобіль, то вам варто відвідати тойота центр київ!

Запитайте у будь-якого автомеханіка, як давно він робив капітальний ремонт двигуна Тойоти? Або перебирав прийшла в непридатність ходову який-небудь "Королли"? Напевно майстер з сивиною на скронях згадає, що на зорі своєї молодості такий випадок все-таки мав місце бути, але він був швидше винятком, ніж правилом.

Чому ж якість стала невід'ємним супутником будь-якого власника автомобіля Тойота, і в чому криється секрет одного з найбільших автоконцернів світу, будемо розбиратися прямо зараз.

Купуючи Тойоту, ви дійсно неминуче отримуєте на додачу якість. Насправді розгадка дивного феномена дуже проста і криється в декількох вельми примітивні факторах.

Одне з пояснень того, чому власники всесвітньо відомого автомобільного гіганта спочатку поставили на якість, криється в завоюванні уваги тієї прошарку населення, якій ця характеристика необхідна як повітря, і яка до речі, як би не дивно це звучало, потрібна далеко не всім. Любителі комфорту і багатофункціональності швидше виберуть BMW або Mersedes, що піклуються про безпеку віддадуть перевагу Volvo, а ті, кому потрібна машина, здатна працювати на знос до півстоліття, намотати мільйони кілометрів на спідометрі і не зажадати ніякого ремонту взагалі, безумовно виберуть Toyota.

Уявіть собі складну механічну конструкцію, в якій тисяча деталей піддаються постійному нерівномірному зносу. Не потрібно бути геніальним інженером, щоб зрозуміти, що такий механізм за весь термін своєї експлуатації зажадає ремонту як мінімум тисячу разів. Відразу згадуються деякі моделі АвтоВАЗу, що славляться знаменитої ланцюжком поломок. Наприклад, якщо на «дев'ятці» що-небудь зламалася в перший раз, то фатальна ланцюг з прийшли в непридатність деталей вже не закінчиться ніколи. Тойота зробила неможливе, створивши настільки простий двигун, що зношуватися там по суті просто нічому. Те ж саме відноситься до рульової системи і ходової частини автомобіля. Максимальна простота, з якою розбереться навіть першокласник, і ніякого зносу-ось і весь секрет.