Ви керуєте компанією і шукаєте систему, яка задовольнить ваші нестандартні потреби? Впровадження CRM-системи передбачає надання нестандартних рішень з урахуванням специфіки бізнесу. Допоможе пристосувати свої функції до завдань, що стоять перед вашим бізнесом. CRM на сайті Бітрікс 24 відрізняється високою гнучкістю і широким спектром можливостей, які допоможуть координувати навіть самі незвичайні процеси. Завдяки цьому планування дій і їх координація стає простіше і займає менше времені.Управління взаємовідносинами з клієнтами (англ. Customer Relationship Management - скорочення CRM) - це концепція, в якій основний акцент робиться на побудову довгострокових відносин з клієнтами і завоювання їхньої лояльності. Тому філософія CRM - це не що інше, як постійне поглиблення і поліпшення якості взаємин з клієнтом. Зібрана інформація про історію співпраці з клієнтом - відмінне джерело знань для відділу продажів і маркетингу.

Переваги:

1. CRM-система дозволяє організувати і систематизувати весь процес продажів і вибрати відповідні маркетингові інструменти, адаптовані до галузі і потребам компанії.

2. Другою перевагою CRM-системи є організація внутрішніх процедур і надання інформації про кожного клієнта на кожному етапі його історії. Вся інформація доступна в одному місці. Виходячи з цього, можна визначити прибутковість залучення клієнта, трудомісткість обслуговування клієнтів і вартість їх залучення. Система дозволяє вказати найбільш вигідну воронку продажів, в тому числі в рамках реалізованих проектів та кампаній, виміряти їх ефективність і ефект.

Особливості та можливості CRM-системи:

Можливості, пропоновані рішеннями, що відносяться до CRM-систем, надзвичайно широкі. Відносини з клієнтами - це серце кожної CRM-системи. Тому програма орієнтована на організацію контактів з потенційними, справжніми і майбутніми покупцями. База даних CRM - надзвичайно корисний інструмент як в контексті планування контактів з клієнтами і їх оптимізації, так і для аналізу ситуації в компанії. Вона містять всю актуальну інформацію про клієнта. Не менш важливим є надання аналітичних даних.

CRM-програми - це технологія і місце, де зберігається вся інформація про клієнтів, партнерів, постачальників і всіх, хто має відношення до компанії. Завдяки цьому рішенню ви можете легко перевіряти історію клієнта, управляти листуванням, готувати і відправляти пропозиції, вибирати найбільш вигідних клієнтів, організовувати роботу продавців. Правильно підібране програмне забезпечення CRM робить компанію - незалежно від масштабу здійснюваної діяльності - набагато більш ефективною в контакті з потенційними і поточними клієнтами і гарантує, що жоден з них не буде пропущений. Сама робота на базі CRM-системи стає простіше і ефективніше. Тому однозначно варто інвестувати в це рішення.