Ні для кого в наш час не буде секретом якщо ми скажемо, що так поширені зараз віконні конструкції виготовляють не лише із такого матеріалу як ПВХ або ж дерево. Хай там як, а все більш затребуваними та популярними стають двері й вікна, виготовлені з алюмінію. Спочатку найрізноманітніші вироби на базі алюмінієвих профілів були використані виключно для того, щоб склити:

 • офіси;
 • торгові об'єкти;
 • найрізноманітніші комерційні приміщення.

Зараз же їх активно використовують в побуті для скління квартир, будинків та інших будівель. І це не дивно, адже ці відносно легкі конструкції відмінно підходять навіть тоді, коли необхідно в короткий термін склити великі площі. Саме завдяки цьому алюмінієві вікна Харків та алюмінієві розсувні системи зумовили своє застосування в якості фасадного скління.

Словом, поступово вікна з алюмінієвих профілів стають все більш популярними в цілому ряді інших сфер. Наприклад, зараз їх активно застосовують у багатьох житлових об'єктах для того, щоб:

 • склити лоджії та балкони;
 • облаштовувати красиві зимові сади, альтанки й навіть тераси;
 • створювати прекрасні міжкімнатні перегородки й не лише.

У чому саме полягають основні переваги конструкцій з алюмінію?

Бажання придбати алюмінієві розсувні системи Харків, а також алюмінієві вікна у кожної сучасної та розсудливої ​​людини сьогодні виникає все частіше. Зростання популярності та зацікавленості в цих конструкціях на базі алюмінію пов'язана саме з характерними їм перевагами. Зокрема, серед головних достоїнств таких виробів фахівці та величезне число задоволених споживачів виділяють наступні:

 • Легка вага виробів. Якщо порівнювати їх з пластиковими й дерев'яними аналогами, то різниця у вазі істотно помітна.
 • Довговічність. Виробам характерна висока стійкість до механічних пошкоджень й разноманітного роду атмосферних впливів. Алюмінієвий профіль міцний та не боїться впливу на нього води з вологою. До того ж дані конструкції відрізняються відмінною ремонтопридатністю.
 • Сам по собі алюміній є матеріалом нешкідливим й екологічним.
 • Якщо є охота можна зупинити свій вибір як на холодному склінні, так і на теплому склінні. Перший випадок відрізняється такою перевагою як більш демократична ціна, в той час як для другого характерне високе енергозбереження.
 • Простий догляд – це ще одна значуща перевага конструкцій, завдяки якій їм віддає перевагу все більша кількість споживачів. Примітно що для таких конструкцій як вікна Харків з алюмінію не потрібне спеціальне фарбування, обробка або складне очищення.
 • Можливість замовити вікна різних розмірів та форм. Завдяки тому, що алюмінієвий профіль є пластичним, це у свою чергу дозволяє з його допомогою ефективно реалізувати найрізноманітніші конструкції, які відповідають тим чи іншим дизайнерським, або архітектурним рішенням.

Де замовити кращі розсувні системи й вікна з алюмінію?

Якщо ви давно замислюєтеся про те, щоб придбати алюмінієві розсувні системи Харків чи алюмінієві вікна, ласкаво просимо в популярну українську компанію «Вікна Харків», яка понад 16 років займається реалізацією різних надійних та міцних вікон за демократичними цінами.

У каталозі компанії вашій увазі запропонують широкий асортимент самих різних варіантів вікон під конкретний стиль, в тому числі й індастріал, класику, хай-тек, і навіть лофт.

Крім того, тут також є широкий вибір алюмінієвих розсувних систем, які відмінно припадуть до душі любителям комфорту, світла й затишку.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання, на які вам би хотілося почути вичерпні відповіді або можливо ви хотіли б зробити замовлення, без роздумів звертайтеся. Ви можете зателефонувати спеціалістам компанії по одному з номерів телефонів +38 (096) 617-17-36, +38 (050) 658-67-04 або за бажання скористатися доступною на сайті в розділі «Контакти» формою зворотного зв'язку.