Обираючи кухонний гарнітур, потрібно відштовхуватися від особливостей приміщення та його планування. Це дуже важливі моменти, оскільки геометрична форма кухні та її площа можуть скоректувати ваш вибір та зорієнтувати ваші пошуки по нашому каталогу.

Наші рекомендації для вашого кухонного гарнітуру

Для більш зручного користування кухонним гарнітуром, обирайте ту модель, яка відповідає правилу «робочого трикутника», тобто розташування основних робочих зон (холодильника, плити та раковини) повинно формувати між собою рівносторонній трикутник зі сторонами приблизно 1-1,5 м. Завдяки такому розташуванню людина під час приготування їжі та роботі на кухні зможе рухатися найкоротшою траєкторією, а це в результаті збереже її сили та час.

Якщо ваша кухня невеличка за площею, то для досягнення цього правила обирайте кутову кухню (Г-подібну або П-подібну). Наявність кутка забезпечує компактність та зручність рухів у зоні гарнітуру.

Там, де не має можливості встановити кутовий гарнітур, слід купити кухню прямого типу та розташувати її вздовж однієї стінки. Плюс такої форми полягає в тому, що уся конструкція виглядає цільною та стильною, забезпечуючи при цьому необхідний функціонал. Однак, у великих приміщеннях така прямолінійна кухня не дозволить досягти правила «робочого трикутника».

Для вузьких та витягнутих приміщень іноді оптимальним рішенням є варіант гарнітуру у 2 паралельних ряди. Звичайно, ця модель виключає можливість сімейних посиденьок, але щодо питань функціональності – проблем не буде.

Для кухонь, які плавно переходять у вітальню, доречно буде встановити кухню з барною стійкою. Вона буде служити креативним доповненням гарнітуру, та ще й додатковим місцем для приймання їжі.

Перед покупкою комплекту зверніть увагу на початкове розташування комунікацій (розетки, газова труба, каналізаційні труби, крани для води) та обирайте таке компонування секцій гарнітуру, щоб вони не перекрили доступ до цих комунікацій.

Де купити готові кухні недорого та кухні на замовлення?

Купити кухню недорого вам допоможе наш інтернет-магазин. Ми маємо у своєму розпорядженні велику кількість готових варіантів найрізноманітніших форм, конфігурацій, кольорів.

Кухні економ-класу зазвичай складаються тільки з найнеобхідніших елементів, що дозволяють якомога раціональніше використати наявний простір. Багато хто віддає перевагу гарнітуру у світлих тонах, щоб візуально збільшити площу кімнати, скляним фасадам, полицям та стільницям, посилюючим відчуття простору.

Якщо бюджет дозволяє придбати дорожчі моделі, то можна замовити комплекти з натурального масиву, а стільниці з штучного каменю. Такі матеріали дуже стійкі до впливу зовнішніх факторів, довговічні та мають презентабельний вигляд.

Але зовсім не обов’язково обирати гарнітур тільки серед тих варіантів, що представлені у каталозі. Ми розуміємо, що усі кухні відрізняються за квадратурою, архітектурою, висотою, стилем, особливостями стін, розташуванням інженерних комунікацій, тому пропонуємо вам також поміркувати над послугою «Кухня на замовлення». Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, оперативне виконання роботи та швидку доставку.