Великим компаніям та індивідуальним підприємцям потрібен надійний та стабільний інтернет, щоб розвивати свою діяльність. Пропозиція інтернета для бізнесу включає кілька різних пакетів, аж до оптоволоконної технології, що перевищує 1000 Мб/с.

Вибір пакета залежить від того, для чого ви його використовуватимете. Якщо вам часто потрібне живе відео, наприклад, через месенджери, такі як Microsoft Teams, Zoom, оптимальна швидкість більшості користувачів інтернету становить 250 Мбіт/с. Така швидкість вже забезпечує комфортну роботу чи навчання через відеокомунікатори. Для великих компаній необхідне більш потужне інтернет-з'єднання.

Чим привабливий інтернет для бізнесу

Послуга полягає у встановленні постійного з'єднання між комп'ютерами компанії та глобальною мережею. Це ідеальне рішення для всіх, хто розраховує на високу швидкість та зручність використання.

Переваги рішення:

  • Безлімітний доступ до інтернету.
  • Немає обмежень на передачу даних.
  • Наявність симетричного каналу (однакова швидкість від клієнта до клієнта).
  • Фіксована вартість. З'являється можливість планувати витрати, пов'язані з інтернетом.
  • Швидкий та дешевий зв'язок у порівнянні з класичними рішеннями (факс, телефон, пошта, кур'єр, традиційна реклама).
  • Гарантія заявленої пропускної спроможності доступу. Це означає, що швидкість до граничного маршрутизатора не впаде нижче за вказаний рівень.
  • Комплексне обслуговування – замовник отримує все необхідне обладнання без необхідності оренди ліній доступу чи інвестицій у додаткові мережеві пристрої.

Для найвибагливіших користувачів – людей, які працюють із великими файлами, тобто, фотографів, архітекторів, графічних дизайнерів чи відеоблогерів, компанія лінком пропонує з'єднання від 250 Мбіт/с. Це швидкість, яка дає вам неймовірний комфорт.

Як зробити замовлення послуги

Якщо ви вирішите обрати оптоволоконну пропозицію для компанії, все, що потрібно, це зробити один дзвінок нашому представнику. Ми підготуємо вам договір, який ви можете підписати вдома або в електронному вигляді – вибір за вами. Ми погодимо зручну дату, коли прийдемо до вас на підприємство для встановлення оптоволоконної інсталяції. Залишається лише активувати інтернет та вільно користуватися найшвидшим з'єднанням на львівському ринку з використанням кінцевих телекомунікаційних пристроїв. Все це в найкоротші терміни, без зайвої тяганини та формальностей.