Життя та мода не стоять на місці: все змінюється швидко. Тож не гайте часу, беріть жадане у свої руки. І сяйте з наймоднішими моделями весни з добірки від HELEN MARlEN!

Ferragamo Gancini Top Handle

Тренд на переосмислення класики спонукає модниць шукати простих та елегантних рішень. Таким є опція придбати оригінал Salvatore Ferragamo. Сумки цього бренду втілюють ідею поєднання традиційності із трендами у вишуканих та стильних дизайнах.

Беззаперечний фаворит цього сезону — Gancini Top Handle Bag. Модна ручка зверху, ефектні рішення щодо кольору й текстури, доповнені стриманою формою та брендовою фурнітурою (золото в моді!), зручний формат, універсальність. Що й казати: ця сумка просто ідеальна!


Найгарячіші кольори цього дизайну: карміновий, білий, помаранчевий, ніжно-рожевий, металевий золотий. А також — всі варіанти імітації екзотичної шкіри.

Gucci Horsebit 1955 Mini Two-tone Leather Tote

Перфектний бленд історії з елітністю — так про оригінальну версію Horsebit 1955 пише журнал Vogue. Нову форму культової сумки з ручкою зверху можна сміливо назвати якщо не найкращою з існуючих варіацій, так наймоднішою точно.

Її супержіночний силует, розкішна витонченість та фірмові деталі, що незмінно промовляють «Gucci!» впродовж ста років існування бренду, милують серце фешеніст не гірше за сміливе двоколірне рішення в класичному контрасті чорного з білим.


Втім, монохром та мінірозмір — не обов’язкові. Можна вибрати місткішу версію моделі в кольорі, який відгукується вам.

Hereu Espiga

У цієї крихітки є все, щоб стати головною героїнею сезону:

  • пухкеньке тіло з веганської шкіри;
  • стильна ручка-топ з об’ємним плетінням;
  • ультрамодний відтінок лайму.

Чого ще можна бажати від сумки? Якщо ваша відповідь — більший розмір, зверніть увагу на Hereu Bombon. І майте на увазі: альтернативна назва обох сумочок — Hereu Braided Handle Tote.

Studio Amelia Drawstring

Вже зрозуміли, що пухкі сумочки в моді? Тоді зустрічайте Drawstring. Ця модель піднесе вас на сьоме небо, адже вибирати між стилем і зручністю не доводиться! Лаконічна, виразна, доречна за будь-яких життєвих обставин — образ ідеальної супутниці на довгі роки.


Актуальність цієї моделі підтверджує наявність різних розмірів: міні або максі — обираєте лише ви!

Coperni Swipe

Ця сумка наробила галасу! Скляна, вона розбила вдрузки інтернет гарячими дебатами й світлинами зірок, яким вона запала в серце. А виріб із метеорита здійняв у космос епатаж колекції, показ якої супроводжували роботичні пси.


Експресія кутюрних варіантів лишається й у більш земних, практичних версіях моделі. Який колір та фініш ви б не вибрали — увага до вас гарантована!