Якщо Ви маєте намір придбати якісний та надійний випрямляч для волосся, то чому б Вам не звернутися до спеціалізованого магазину, який реалізує різні товари для перукарів та перукарського мистецтва. Інтернет-магазин vicshop.co.ua пропонує Вам придбати професійний випрямляч для волосся https://vicshop.com.ua/parikmaherskie-instrumenty/utyuzhki-dlya-volos/ у Києві. Також магазин має мережу представництв по всій Україні, зокрема у Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Будучи спеціалізованим інтернет-магазином №1 в Україні, VICshop пропонує Вам професійні випрямлячі таких відомих світових брендів, як GAMA Professional, BaByliss PRO, TICO Professional, Wahl та Ermila. Якщо купувати новий випрямляч для волосся, то тільки професійний і тільки від відомого якісного виробника, який має світову репутацію.

Все частіше сучасні українські жінки користуються випрямлячами для волосся, а для певної більшості такий прилад є обов’язковим та незамінним помічником. Якщо жінка має довге волосся або волосся, що в’єтья, то складно уявити як можна вимити та висушити волосся, щоб укладка була гарною та акуратною. Тому наші жінки віддають перевагу саме професійним моделям, оскільки розуміють, що якість пер за все має великий вплив на здоров’я та стан волосся. Тим паче, що сучасні виробники розуміються на виробленні приладів для догляду за волоссям і використовують у виробництві сучасні матеріали та технології, завдяки яким велика кількість жінок у світі, а також професійних стилістів та перукарів віддають свою перевагу на їхню користь.

A2

Сьогодні дуже найпопулярнішими виробниками, моделі яких купують частіше, є GAMA (ГАМА)та BaByliss PRO (Бебіліс). Ці виробники є безпосередніми лідерами у виробництві професійного інструменту для догляду за волоссям. GAMA традиційно виготовляє випрямлячі з найякісніших матеріалів, використовуючи кераміку, турмалін та титан для покриття нагрівальних пластин. Окрім матеріалів використовуються також сучасні технології, наприклад система іонізації та насичення волосся активним киснем. Говорячи за останню, то ця розробка запатентована і є тільки у ГАМА. Бебіліс також використовує різні інноваційні технології. Не так давно у продажу з’явилися різноманітні моделі з новим фірмовим покриттям нагрівальних пластин – EP 5.0, яке має ідеальне ковзання та стійкість до різноманітних механічних або хімічних впливів.

Слід зазначити, що серед великих гігантів у виробництві професійного інструменту для волосся яскраво виділяється бренд TICO Professional. Особливо приємною для покупця є цінова політика бренду, суть якої знаходиться у продажі професійного інструменту за ціною побутового, який можна знайти в будь-якому супермаркеті електроніки. Випрямлячі для волосся TICO мають дивовижну якість та дуже низьку ціну. Модельний ряд має багато специфічних та стандартних моделей, які покривають усі потреби як професіоналів, так і для побутового використання. Наприклад, випрямляч-гофре, який вже завоював свою прихильність серед стилістів та звичайних покупців - Mini Crimper 100204. Цей розкішний випрямляч дуже зручний у використанні, має якісне покриття та чудово допомагає зробити прикореневий об’єм або мілке гофре. Для жінок, які дбають про своє волосся та мають необхідність постійного випрямлення, TICO представляє випрямляч Laser Ion (100009), який має унікальну технологію «лазерної іонізації». Ця технологія має велику перевагу перед звичайними системами генерування негативних іонів. Магазин Вікшоп рекомендує бренд ТІКО для професійного та побутового використання. Моделі інструменту цього бренду мають найліпше поєднання ціни та якості. З урахуванням того,що кожного року з’являються нові технології, придбання недорогого випрямляча для волосся більш оправдане для побутового використання.