![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Примхлива білоцерківська весна (фото)
Якщо вже так могло статися, що весна цього року прийшла посеред лютого, то чому б не могло так статися, щоб і зима не повернулася до нас – посеред березня!
Отже, хто тепер буде сперечатися із тим, що Весна – вона наче Жінка, оскільки вона і примхлива, і прекрасна! Як жартують чоловіки: «Жінка каже: “секундочку, вже йду!”, а сама сидить з мокрою головою у полотенці – і нігті фарбує!..».
Біла Церква зустріла ранок березневої суботи – із сонцем та снігом. Певно, у деяких господинь серце зайшлося, коли побачили на своїх ділянках під вікнами посеред зелених пагінців свіжий білий сніжок…
Але навіть із такою примхливою весною хочеться вірити у справжній початок чогось нового, у пробудження природи, у зміни на краще!..
За прогнозами синоптиків, на кілька днів похолоднішає, вночі – до -4 градусів, із поривами холодного вітру. Сьогодні сніг і сонячно, а завтра – сніг з дощем й перемінна хмарність. Наступного тижня температура може не піднятися вище за +6.
Тож, не поспішайте роздягатися, знімаючи теплий одяг… але – передивіться шафу із легким одягом. Весняна погода – така оманлива, така непередбачувана!..)))
![Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 1 Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 1
![Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 2 Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Примхлива білоцерківська весна (фото) - фото 2