У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею
«Наявність стихійної торгівлі неприпустима для цивілізованого суспільства та сучасного міста» - заявив на днях міський голова Геннадій Дикий.
Це далеко не перша спроба викорінити стихійну торгівлю у Білій Церкві. Наприклад, восени 2014-го на Леваневського відкрили «Торгівельне містечко» - великий майданчик для тих, кому не вистачає місця на тамтешньому ринку. Однак, торгівля там і досі не почалася.
Поліцейські регулярно проводять профілактичні бесіди зі «стихійними підприємцями» і нагадують населенню про небезпеки неперевіреної продукції. Ще б пак – «стихійні підприємці» зазвичай не мають ані санітарних книжок, ані будь-якої іншої супровідної документації.
Гігієнічні умови самочинної торгівлі часто є неприпустимими. Сир, на якому осідає дорожня пилюка, домашня ковбаса, яка по півдня лежить на сонці, консервація, приготована за невідомою технологією – все це типові картини стихійних ринків.
Однак, мешканці міста готові ризикувати. Багатьох приваблює можливість купити городину, молоко або домашню консервацію прямо у сільських бабусь. В результаті кількість гострих кишкових інфекцій у Білій Церкві у 2,5 рази перевищує середній показник по області. Саме таку цифру називають у міській раді.
А поки у міськраді розробляють план дій, стихійна торгівля продовжується. Вочевидь, заборон і поліцейських рейдів буде недостатньо. Навіть за наявності вільних місць на ринку, «стихійні підприємці» вперто не бажають переходити за прилавок. Чи зможе міськрада знайти аргументи і формулу компромісу – покаже час.
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 1
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 2
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 3
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 4
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 5
У Білій Церкві знов боряться зі стихійною торгівлею (фото) - фото 6