• Головна
  • Президент відзначив матерів-героїнь
10:00, 9 травня 2016 р.

Президент відзначив матерів-героїнь

8 травня, в День Матері, президент присвоїв звання "Матері-героїні" 1085-ти українським жінкам.

Найбільше матерів-героїнь виявилося у Закарпатській (202 жінки) та Рівненській (143) областях. За ними ідуть Івано-Франківська (91 жінка), Волинська (79), Одеська (66) та Львівська (61) області.

Київ зайняв останнє місце - цього року у столиці знайшлося лише 8 матерів-героїнь. В Київський області почесний статус отримала 41 жінка.

Нагадаємо, в Україні на статус матері-героїні можуть претендувати жінки, які виховали до 8-річного віку 5 або більше дітей. Також враховується, чи мали діти умови для фізичного розвитку та духовного зростання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мати-героїня #президент #ДеньМатері #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
17 січня з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу газу
Пуск газу буде проводитися поетапно, згідно з правилами безпеки систем газопостачання після завершення робіт.
Звіт Київської митниці: Товарообіг у 2024 році склав $26,7 мільярдів
Товарообіг у зоні діяльності Київської митниці у 2024 році досяг $26,7 млрд, що на $3,5 млрд більше, ніж у 2023 році ($23,22 млрд).
Роботодавці Київщини отримають компенсацію витрат на облаштування комфортного робочого місця для фахівця з інвалідністю
Отримайте компенсацію витрат на облаштування комфортного робочого місця для фахівця з інвалідністю – швидко та без бюрократичної волокити!
В Україні безкоштовно стерилізуватимуть котів і собак
Оголошення
live comments feed...