Військово-спортивне свято у Білій Церкві

18 травня у Білій Церкві пройшло військово-спортивне свято. Учні 11 класів, які щойно закінчили вивчати предмет "Захист вітчизни", продемонстрували отримання знання та навички. 

Молоді люди показали елементи фізичної, тактичної та вогневої підготовки, прийоми зі зброєю, а також навички надання медичної допомоги. Також школярі продемонстрували установку протипіхотного мінного поля, обладнання блокпосту та його захоплення. Умовним пораненим надавали допомогу у польовому госпіталі.

На заході були присутні керуючий справами виконавчого комітету БМР Микола Антонюк, начальник управління  освіти і науки БМР Юрій Петрик, заступник військового комісара Білої Церкви підполковник Олександр Ігнатенко, учасник АТО старший лейтенант Сергій Кузьмін, а також представники навчальних закладів.

Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» був створений для забезпечення єдності навчання, виховання, розвитку і психологічної підготовки захисників Вітчизни. Реалізація єдиної комплексної програми військово-патріотичного виховання молодих громадян України забезпечить ґрунтовну мотивацію молоді до служби в лавах Збройних сил України та інших військових формуваннях. І військове свято – це своєрідний підсумок завершення вивчення предмета «Захист Вітчизни».

Фото: БМР

Військово-спортивне свято у Білій Церкві, фото-1 Військово-спортивне свято у Білій Церкві, фото-2 Військово-спортивне свято у Білій Церкві, фото-3 Військово-спортивне свято у Білій Церкві, фото-4
школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі