Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?

Тема благоустрою Білої Церкви останнім часом дуже популярна. Так, у травні закінчилась Весняна Толока, в ході якої висадили 612 дерев, 485 кущів та зібрали 1235 кубометрів сміття. Крім того, екоакції проводили студенти БНАУ, а також громадські активісти. 

Міська влада висуває і серйозніші проекти благоустрою міста: впорядкування зовнішньої реклами, модернізація зупинок громадського транспорту, боротьба з незаконно встановленими МАФами і т.д. 

Однак, цих зусиль явно недостатньо. Наприклад, благоустрою потребує Торгова площа, яка сьогодні має явно занедбаний вигляд. Поруч з аккуратно підстриженими кущиками можна побачити зарослі травою доріжки і розбитий асфальт, від якого подекуди лишились клапті. Повсюдно між плитами пробивається трава. 

Такий вигляд центральної площі міста різко контрастує з дискусіями щодо будівництва індустріального парку та інших перспективних проектів.

Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-1 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-2 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-3 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-4 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-5 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-6 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-7 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-8 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-9 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-10 Фотофакт: коли дійде черга до благоустрою Торгової площі?, фото-11
БілаЦерква благоустрій ТорговаПлоща
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі