![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
У Білій Церкві відкрили меморіальну дошку герою АТО
Вчора, 26 вересня у Білій Церкві встановили меморіальну дошку Олександру Шикері, військовослужбовцю 58-ї окремої мотопіхотної бригади, який загинув в зоні АТО. Дошку встановили на фасаді школи №11, в якій навчався Олександр Шикера.
![У Білій Церкві відкрили меморіальну дошку герою АТО, фото-1 У Білій Церкві відкрили меморіальну дошку герою АТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Олександр Шикера був бійцем 13-го oкремого мотопіхотного батальйону. Він загинув 28 травня 2016-го року на території Донецької області, поблизу населеного пункту Верхньоторецьке. Удовою лишилась дружина, сиротою – маленька донька.
Фото з прощання з Олександром Шикерою, яке пройшло 31 травня, дивіться на нашому сайті.
На відкритті меморіальної дошки були присутні міський голова Геннадій Дикий, військовий комісар Ігор Богданевич, начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик, педагоги та учні школи №11, рідні та друзі Олександра Шикери, представники громадськості та журналісти.