![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Білоцерківський екс-нардеп кличе на всенародний референдум
Оприлюднення електронних декларацій високопосадовців викликало в Україні хвилю обурення. Величезні статки, які декларують деякі посадовці, різко контрастують з рівнем життя більшості громадян. Своє обурення висловив і білоцерківський екс-нардеп Володимир Полочанінов.
«У вас на дрібні видатки вдома у тумбочці пенсія роботяги за 200 років? Так ви піклуєтесь про свій народ, який дозволив вам, дебілам, подонкам і неукам все це мати?! Я не знаю такої віри, яка вас могла б врятувати від гніву людського і Божого» - написав Полочанінов на своїй сторінці у мережі Facebook 29 жовтня.
![Білоцерківський екс-нардеп кличе на всенародний референдум, фото-1 Білоцерківський екс-нардеп кличе на всенародний референдум, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
З моменту публікації допис Полочанінова зібрав 4,4 тисячі «лайків» і майже 2,5 тисячі перепостів.
Пізніше екс-нардеп виступив з пропозицією, як виправити становище.
![Білоцерківський екс-нардеп кличе на всенародний референдум, фото-2 Білоцерківський екс-нардеп кличе на всенародний референдум, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Створення Нового Суспільного Договору та прийняття Народної Конституції на всенародному референдумі, минаючи усю прогнилу еліту, що повністю прокралась - це вихід. Це початок, можливо, однієї з найуспішніших європейських держав» - написав Полочанінов у Facebook.
Нагадаємо, у 2012-му Володимир Полочанінов був обраний народним депутатом від ВО «Батьківщина». 2 вересня 2014-го він склав депутатські повноваження і у позачергових виборах до Верховної Ради участі не брав.