• Головна
  • Біла Церква в проекті «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»
09:30, 14 грудня 2016 р.

Біла Церква в проекті «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

Крім зриву сесії міської ради Білої Церкви, яке відбулось 13 грудня, ще наше місто приймало учасників українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

Головне питання, що це таке та як він допоможе нашому місту. Проект стартував ще у березні місяці, він охоплює понад 22 міста Україні, його ініціаторами стали Асоціація міст України, Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад (КС), Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (НІБР). Серед присутніх були заступники міських голів, працівники управлінь освіти та науково-методичних центрів, директори і завідувачі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міст Бровари, Дніпро, Житомир, Камянець-Подільський, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Чернівці. Координатори проекту Одне Осланд, Крістіан Ларсен та Наталя Бескупська.

Головна суть проекту це підвищення рівня надання послуг у таких галузях як освіта, охорона та соцзахист. Саме це є головні проблеми більшості міст, через низький показник довіри людей. Тому було вирішено працювати в цьому напрямку з більш підвищеною ефективністю, для детального вивчення, аналізу та розробити план по покращенню зазначених послуг.

Біла Церква представила свою систему освіти, презентував її начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю. Ф. Петрик. Перше, на що звернули увагу це єдину систему обліку та фінансової звітності благодійних фондів освітніх закладів міста, патріотичне виховання, позашкільна освіта, гуртки, заняття спортом та інше. Але було також визначено що самотужки подолати проблеми освіти не можливо. Тільки разом, з одного боку батьки, керівники шкіл та на державному рівні ми зможемо покращити освіту в нашому місті.

На далі нас чекає ще багато роботи. Тому готуються рекомендації для подальшого розвитку місцевого самоврядування, без таких громадських об’єднань більшість проектів зазнали невдачу, поліпшення екологічного стану, розвитку культурних та національних традицій та ще багато цікавого. Від рекомендацій до втілення це не малий шлях, але коли всі громади та держава працюють разом результати не заставлять себе чекати.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...