• Головна
  • Компенсацію за утеплення житла продовжено
енергоефективність, програма уряду
07:30, 13 лютого 2017 р.

Компенсацію за утеплення житла продовжено

енергоефективність, програма уряду

Саме так, уряд продовжив дію програми енергоефективності на 2017 рік. Як працює програма? На кого розраховувано, та як отримати її? Все до болі просто. В 2017 році уряд модернізував програму, тому українські сім’ї матимуть можливість на грошову, безповоротну, державну  компенсацію у разі впровадження енергоефективних заходів, саме:

20% – на придбання «негазових» котлів;

35% – для утеплення індивідуального житла;

40% – для ОСББ і 70% – для отримувачів субсидій, які входять у склад цих ОСББ.

Також уряд розширив кількість банків, раніше це був тільки “Ощадбанк”, а додали ще Укргазбанк, Укрексімбанк та Приватбанк. Взагалі, вся компенсація полягає у відшкодуванні банку тільки відсотків по кредиту, тому, це більше нагадує безвідсотковий кредит, а можливо і того менше - половину відсотків.

Взагалі, програма впровадження енергоефективності, в країні з шаленими тарифами на все, а більш за все на тепло в оселях, має виглядати трішки по-іншому. Саме безвідсотковий кредит на років так десять, з можливістю дострокового погашення, і плюс до всього, це - компенсація у вигляді процентів 30-40 від вартості всіх розходів. Вважаю, що кількість сімей з невеликим достатком охоче приєднаються до програми. Можливо, через років з п’ять, більшість будинків будуть утеплені самими мешканцями.  

Такі дії призведуть до економії як енергоресурсів, так і коштів громадян. Всі у виграші. Але проекти на перспективу в нашій країні якось не приживаються, все тільки по швидкому.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компенсаціязаутепленняжитла #утепленняжитла
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...