• Головна
  • Взаємовигідна співпраця м. Біла Церква з Маревен Фуд
13:50, 8 березня 2017 р.

Взаємовигідна співпраця м. Біла Церква з Маревен Фуд

Компанія «МарвенФуд Україна» працює на території Білої Церкви з 2007 року. Підприємство забезпечує потреби ринку України та експортує свою продукцію на ринки Азії та Європи. У найближчих планах компанії розширення географії збуту готової продукції.

За запрошенням генерального директора пана Май Ван Міня, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий 3 березня відвідав компанію «МарвенФуд Україна».

На конструктивній зустрічі обговорили можливості розширення виробництва та питання подальшої співпраці підприємства з містом.

На українському дочірньому підприємстві «МарвенФуд Україна» працює більше 400 робітників. Геннадій Дикий ознайомився з умовами праці, в яких працюють білоцерківці.

На даний час підприємство забезпечує працівників соціальним захистом, надає страховий медичний поліс. Працівники «МарвенФуд Україна» отримують достатньо високу середню заробітну плату. Підприємство співпрацює з вищими навчальними закладами Білої Церкви, оформлює їх на стажування, а згодом працевлаштовує. На всьому підприємстві дуже низька плинність кадрів, приблизно 1% від всіх працівників. Кожного року «МарвенФуд Україна» здійснює доброчинну діяльність та інвестує в соціальні проекти нашого міста. Як зауважив Геннадій Дикій, компанія «МарвенФуд Україна» є взірцем для інших підприємств Білої Церкви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маревенфуд #кращийроботодавецьБілоїЦеркви #вБілійЦеркві
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...