14:42, 15 березня 2017 р.

Демонтаж МАФів в Білій Церкві

На засіданні виконавчого комітету міської ради м. Біла Церква 14 березня депутати прийняли рішення про демонтаж тимчасових споруд деяких підприємців. Ось список тих підприємств, які попали під знесення:

  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (холодильне обладнання для зберігання напоїв в кількості 4 одиниці та металевий каркас літнього намету) ФО – підприємець Ніконова Олена Володимирівна. Знаходиться біля тимчасової споруди - за адресою  буд. №37 по вулиці Івана Кожедуба в місті Біла Церква біля кіоску по продажу продовольчих товарів.
  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (павільйон по продажу продовольчих товарів з літнім майданчиком) ФО – підприємець Ковзаленко Віталій Олександрович в Білій Церкві за адресою буд. №5 по вулиці Полковника Коновальця.
  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (дерев’яний кіоск) ФО  –  Маковій Сергій Леонідович за адресою- буд. №14 по вулиці Гоголя в Білій Церкві.
  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (кіоск по продажу книг) – власник громадянин Задорожний Антон Анатолійович за адресою – буд. №30-а по вулиці Івана Кожедуба в Білій Церкві.
  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (холодильне обладнання для зберігання напоїв в кількості 5 одиниць) ФО – Костенко Юлія Вікторівна біля кіоску з продажу продовольчих товарів за адресою - буд. №1-а по вул. Куценка в Білій Церкві.
  • Тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (павільйон по продажу продовольчих товарів) ФО – підприємець Костин Роман Іванович на розі вул. Челюскінців та вул. Кар’єрна в Білій Церкві.

    У минулому році влада м. Білої Церкви вже вела боротьбу з МАФами, про це читайте за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАФиБілаЦерква #мафиБілоїЦеркви
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...