![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця на чемпіонаті з гирьового спорту
На чемпіонаті Київської області з гирьового спорту поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця. Про це стало відомо нашому інформаційному порталу із повідомлення у фейсбуці Сергія Возненка, начальника Білоцерківського відділу поліції в Головному управлінні Національної поліції в Київській області.
23 березня у м. Ірпінь на території бази Університету державної фіскальної служби України відбувся спортивний захід «Динаміада-2017», в рамках якого у змаганнях з гирьового спорту три співробітники Білоцерківського відділу поліції вибороли призові місця.
![Поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця на чемпіон..., фото-1 Поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця на чемпіонаті з гирьового спорту , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лейтенант поліції Андрій Міщук посів 2-ге місце в категорії 68 кг. Треті місця у категоріях 73 кг та понад 95 кг вибороли старший сержант поліції Микола Янушев і сержант поліції Богдан Сторож.
Поліція Білої Церкви пишається спортивними результатами працівників. Це дійсно привід для гордості, коли поліцейські, окрім професійного виконання своїх обов’язків, ще й беруть участь у таких спортивних заходах і, захищаючи честь рідного відділу поліції, виборюють призові місця. Це свідчить про те, що співробітники поліції нашого міста у хорошій спортивній формі, що дуже важливо для їхньої професії. Чекаємо від працівників поліції гарних результатів не тільки на спортивних майданчиках , але й у роботі із захисту суспільства.
![Поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця на чемпіон..., фото-2 Поліцейські з Білої Церкви посіли призові місця на чемпіонаті з гирьового спорту , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Про роботу поліції за минулий тиждень ви можете подивитися відеоролік у попередній новині нашого сайту.