10 найбрудніших місць у квартирі
У кожному житловому приміщенні є певні предмети, де розмножуються мільйони бактерій. Про них далі і піде мова.
Деякі речі в будинку потрібно протирати куди частіше і ретельніше, так як вони накопичують чимало мікробів. Сайт міста Білої Церкви склав список десяти найбільш "неохайних" об'єктів у твоїй оселі.
Гаманець
На цьому предметі збирається найбільше мікробів, оскільки в гаманці знаходяться купюри і монети, які проходять мільйони самих різних рук. Допоможуть навести чистоту спиртові серветки.
Пульт від телевізора
Раз в тиждень слід обробляти спреєм-дезинфектантом, який і механізми не зіпсує, і мікроби з вірусами знищить.
Миша від комп'ютера
Досить регулярно (1-2 рази на день) протирати спиртовою вологою серветкою.
Зубна щітка
На щітках, які мирно уживаються в стаканчиках на раковині, можуть бути зафіксовані навіть фекальні бактерії. Справа в тому, що під час змиву патогенні бактерії з унітазу потрапляють в повітря і осідають на прилеглих поверхнях (і на поличках, і на рушниках, тільки ми не беремо їх в рот).
Тому обов'язково закривайте кришку унітазу перед зливом води, якщо у вас суміщений санвузол, і міняйте щітки як мінімум раз в 3 місяці.
Ключі
Їх краще пару раз в тиждень чистити в розчині дезінфікуючого засобу.
Мобільний телефон
Чистимо вже знайомими нам спиртовими серветками.
Дверні ручки
Протерти просто вологою ганчіркою недостатньо, без дезинфектанта раз в тиждень не обійтися.
Водоводи пральної машинки
У контейнерах для засипання порошку і водоводах пральної машинки з часом селиться чорна цвіль, небезпечні бактерії і грибки.
При кожному пранні мікроорганізми потрапляють в волокна тканин, звідти в шафу, на шкіру, в повітря. Після прання білизни, в режимі полоскання, додавай дезінфікуючий засіб слабкої концентрації. Після кожного прання обробляй їм же контейнер для порошку, після чого ще раз включи режим полоскання для видалення продуктів взаємодії цвілі і дезинфектанта.
Мильниця
Найчастіше в контейнері для мила (хто б міг подумати, адже з його допомогою ми якраз боремося з хвороботворними бактеріями!) Виявляються бактерії роду кандида (Саndida), які і стають найчастіше причиною стоматиту, гінгівіту, молочниці.
Відзначимо, краще користуватися рідким милом або правильно вибирати мильницю: мило не повинно плавати в стоках після миття брудних рук і мильному розчині, в якому міститься дуже корисна для мікробів луг.
А якщо вже ти користуєшся натуральним дорогим милом, то в ньому і поготів міститься благодатний грунт для розмноження інфекції: натуральні масла, фрагменти рослин і навіть фруктів, гліцерин. Тому твоє мило має лежати на решітці або на каркасній мильниці, а не в глухий коробочці.
Туалет
Тут коментарі зайві. Не забувай чистити унітаз, сидіння і кришку - дезінфікуючим засобом хоча б 2 рази в тиждень.
Читайте також:Зелені екстремали: 10 невибагливих рослин для вашого будинку