Шнековий олійний прес
Рослинна олія найпопулярніший продукт на столі і незмінно присутня в кожному будинку. Для того, що отримати масло необхідне застосування спеціального апарату, який називається маслопресс. На нашому сайті meta.in.ua розміщені найбільш популярні моделі даної техніки за досить доступними цінами в різній комплектації і з будь-якої необхідною продуктивністю. Види маслопресів поділяються на моделі попереднього віджиму і вторинного.
Принцип роботи маслопресса зводиться до того, що апарат витягує масло за допомогою пресування або віджиму насіння всіх олійних сільськогосподарських культур - соняшник, ріпак, гірчичні зерна, льон і багато інших. Основна мета процесу добування масла зводиться не тільки до отримання корисного продукту. Після пресування залишається макуха - багатий протеїном продукт переробки, який найчастіше використовують як корм для тварин.
Маслопресс холодного віджиму дозволяє отримувати корисний і якісний продукт, за рахунок того, що на відміну від гарячого методу, в ньому зберігаються всі натуральні якості - стійкість кольору, запаху і смаку на довгий час. Також, важливо зберегти такі корисні речовини, як полінасичені жири, які не виробляються організмом людини і повинні систематично надходити ззовні. Холодне пресування збільшує термін зберігання готового продукту і макухи, чим підтверджує високу якість.
Маслопрес шнековий здійснює прес насіння в такому алгоритмі. попередньо підготовлені насіння закладають в трубу-живильника, від куди вони потрапляють в зеерную камеру під прес, за допомогою шнека. Про етапі підготовки можна сказати, що найкращим місцем для проведення цієї процедури стане жаровня. Завдяки термічній обробці сировини, з нього можна виділити набагато більше масла, яке буде володіти кращими якісними характеристиками.
Зеерная камера обмежена в своїх можливостях, тому вхід в неї перегороджений спеціальним клапаном, основне завдання якого регулювання надходження насіння. це забезпечує безперервний цикл, але варто пам'ятати, що для уникнення холостого ходу, необхідно поповнювати масу сировини в трубі систематично.
У зеерной камері, зерна потрапляють під дію такого елемента, як шнековий вал, який стискає і здавлює масу. Ребриста поверхня всередині камери забезпечує більш якісне виділення масла, оскільки саме така форма не дозволяє апарату видавати прокручування зерен разом з валом.
Після виділення масла з насіння, воно стікає в спеціальний резервуар, який розташований під зеерной камерою. Варто відзначити ще й той момент, що камера має кілька рівнів отворів, за допомогою яких масло і випливає в резервуар. Оцінити якість роботи маслопресса можна по такому параметру, як стікання масла в резервуар через найперші отвори.
Після того, як установка завершила цикл виділення рослинного масла, воно надходить на подальшу обробку. А з камери витягають макуха. Для обробки макухи необхідний інший апарат, який виробляє дроблення за допомогою елементів іменованих порушника.
Технічні характеристики маслопресса включаю в себе і такий параметр як продуктивність, який в першу чергу залежить від виду зерна, з якого планується віджимати масло. Далі йде комплектація, передбачена заводом-виготовлювачем і робочі Характеристики. Потужність промислового апарату в значній мірі перевищує стаціонарні міні-устойства, як і його розміри, тому купити маслопрес шнековий для масового виробництва масла - це ідеальне рішення для підтримки власного бізнесу на якісному рівні. Шнековий олійний прес ціни можна дізнатися, зателефонувавши по телефону, і наші менеджери не тільки нададуть консультативні послуги, а й обговорять вигідні умови придбання необхідної моделі.